Зачекайте
ТЕ20052021.2705

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Тернопільський міський відділ
сектор оформлення документів

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра. Досвід роботи - не потребує. Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Виконання функції з прийняття документів на оформлення (обмін) паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідки на тимчасове проживання, посвідки на постійне проживання, а саме: формування заяв-анкет, внесення до них відповідних відомостей, перевірка повноти поданих документів, відповідність їх оформлення вимогам чинного законодавства, правильність справляння платежів за отримання адміністративної послуги.
2. Виконання функції з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а саме, здійснення ідентифікації, підтвердження належності до громадянства України осіб, своєчасне прийняття рішень про оформлення / відмову в оформленні паспортних документів, забезпечення вчасного направлення заяв–анкет для затвердження рішення керівником відділу або уповноваженою ним особою.
3. Підтримка в межах компетенції функціонування Єдиного Державного Демографічного реєстру, зокрема внесення інформації про недійсність документів, що посвідчують особу чи спеціальний статус.
4. Підготовка проектів актів про списання та знищення недійсних паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України.
5. Здійснення звірки інформації, внесеної до персоналізованого бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон та бланка паспорта громадянина України з відомостями, що містяться у заяві-анкеті, відомчій інформаційній системі ДМС. Із застосуванням засобів Реєстру проводить зчитування відомостей з безконтактного електронного носія, проставляє відмітки про прибуття документа засобами ЄІАС.
6. Готує проекти рішень про відмову в оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.

7. Здійснює внесення до бази ІП ФМ Недійсні документи інформації про знищення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України згідно актів про знищення.
8. Надання послуг з питань оформлення кваліфікованого електронного підпису до паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
9. За зверненням заявників здійснює внесення змінної інформації до паспорта громадянина України у формі картки.
10. Здійснення постійної роботи з документами в системі електронного документообігу “Megapolis.DocNet”, реєстрація внутрішньої, вхідної та вихідної кореспонденції у секторі. Підготовка статистичних звітів за напрямками діяльності.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково, на період соціальної відпустки основного працівника строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46000, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ТЕРНОПІЛЬ, вул. Коновальця, 6


Сімора Роксолана Петрівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

03.06.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів).
20.05.2021
27.05.2021
10.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація