Зачекайте
ТЕ190520212705

провідний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Теребовлянський районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення контролю за додержанням іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними і фізичними особами в Україні, які їх приймають чи надають їм послуги, законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.
2. Здійснення адміністративної практики:
- складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 185-3, ст.ст. 200-201, частиною першою ст. 203, ст.ст. 203-1 (крім порушень, виявлених у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України, контрольному пункті в’їзду-виїзду або контрольованому прикордонному районі), 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
- здійснює формування матеріалів про адміністративні правопорушення засобами підсистеми ,,Адміністративні правопорушення” ЄІАС УМП, передає їх для розгляду керівнику відділу, чи разом із супровідним листом надсилає до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) за місцем вчинення правопорушення;
- здійснює контроль за виконанням постанов про накладення адміністративного стягнення, які винесенні за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення;
- встановлення наявності підстав та підготовка рішення про скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, про заборону в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства.
3. Здійснення прийому документів засобами підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП, для надання адміністративних послуг іноземцям та особам без громадянства з продовження строку тимчасового перебування на території України та з надання дозволу на імміграцію в Україну.
4. Здійснення засобами підсистеми ,,Облік іноземців та біженців” ЄІАС УМП прийому документів іноземців та осіб без громадянства для оформлення та обміну посвідки на тимчасове проживання та посвідки на постійне проживання, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, ідентифікація іноземця або особи без громадянства, перевірка поданих ними документів та відсутності підстав для відмови в прийнятті документів, передача їх у встановленні терміни до Управління ДМС України в Тернопільській області для прийняття рішення, видача посвідок на тимчасове проживання та посвідок на постійне проживання, посвідчень особи без громадянства для виїзду за кордон.
5. Здійснення:
- формування справ про примусове повернення та примусове видворення іноземців та осіб без громадянства засобами підсистеми «Нелегальний мігрант» ЄІАС УМП;
- заходів, пов’язаних з адміністративним затриманням іноземців та осіб без громадянства;
- заходів щодо ідентифікації осіб та іноземців та осіб без громадянства, які втратили документи, що посвідчують особу та підлягають видворенню або реадмісії.
6. Відповідає за ведення діючих та архівних картотек обліку іноземців та осіб без громадянства, які постійно та тимчасово проживають на території адміністративно-територіальної одиниці та яким продовжено строк тимчасового передування на території України.
7. Здійснення прийому документів, формування заяв-анкет з питань громадянства України, оформлення набуття/припинення громадянства України, спрямування справ до керівника підрозділу та користуватися правами наданої ролі «Керівник структурного підрозділу (сектор/відділ з питань громадянства) територіального підрозділу» засобами СПЗ «Облік осіб, які набули або припинили громадянство України» ЄІАС УМП.
8. Оформлення матеріалів за клопотаннями громадян України про виїзд за кордон на постійне проживання, та у встановлені терміни направлення до УДМС України в Тернопільській області для прийняття рішень.
9. Здійснення прийому документів, формування та розгляду заяв про визнання особою без громадянства, перевірки даних зазначених у заяві та доданих до неї документах, ідентифікації особи, підготовки та надсилання запитів уповноваженим органам України та іноземних держав, видачі рішення про визнання особою без громадянства, підготовки матеріалів справи для надсилання структурному підрозділу ДМС з метою прийняття рішення про визнання особою без громадянства.
10. Проведення перевірки, за дорученням керівництва, органів реєстрації за дотримання органами реєстрації вимог законодавства з питань реєстрації місця проживання, а також їх діяльності у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб. Виконання інших разових доручень начальника відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5100 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5100 - 5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
48100, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОН, ТЕРЕБОВЛЯ, вул. Січових Стрільців, 13


Сімора Роксолана Петрівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

02.06.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
19.05.2021
27.05.2021
10.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація