Зачекайте
УДМС 18052021-1

Завідувач сектору

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України у Волинській області
Сектор з питань громадянства

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра (спеціаліста)
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Керівництво та організація роботи сектору: забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на сектор; здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками сектору посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку.
Організовує роботу структурних підрозділів УДМС у Волинській області щодо виконання законодавства з питань громадянства та контролює порядок провадження за заявами і поданнями з питань громадянства та виконання прийнятих рішень і надає практичну та методичну допомогу структурним підрозділам УДМС у Волинській області.
Розглядає клопотання про встановлення, оформлення та перевірку належності до громадянства України, прийняття до громадянства України, оформлення набуття громадянства України, втрату громадянства України, скасування рішень про оформлення набуття громадянства України, перевірку відповідності поданих документів вимогам законодавства України.
Готує на затвердження керівництву УДМС у Волинській області рішення про встановлення, оформлення та перевірку належності до громадянства України, оформлення набуття громадянства України, скасування рішень про оформлення набуття громадянства України.
Готує висновки та направляє до ДМС матеріали справ про прийняття до громадянства України та втрату громадянства України.
Забезпечує виконання рішень Президента України з питань громадянства.
Забезпечує вилучення в осіб, громадянства яких припинено або стосовно яких скасовано рішення про оформлення набуття громадянства України, паспортів громадянина України, тимчасових посвідчень громадянина України, паспортів громадянина України для виїзду за кордон та видачу довідок про припинення громадянства України.
Веде облік осіб, які набули/припинили громадянство України та готує аналітичні та статистичні звіти по своєму напрямку роботи.
Забезпечує у межах повноважень, передбачених законом, формування та підтримку функціонування інформаційних ресурсів (баз, банків даних) щодо персональних даних фізичних осіб, інших інформаційних ресурсів, необхідних для виконання покладених на УДМС у Волинській області завдань.
Здійснює оформлення всіх матеріалів провадження з питань громадянства засобами підсистеми «Облік осіб, які набули або припинили громадянство України» ЄІАС УМП

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6300 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

6300 - 6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
43025, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛУЦЬК, вул.Градний Узвіз, 4


Михальчук Марія Ігорівна
+38-(033)-228-4090
lt_hr@dmsu.gov.ua

27.05.2021 10:00
м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 4, каб. № 213 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
18.05.2021
24.05.2021
01.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація