Зачекайте
№ЯРДА61612749009878000462

головний спеціаліст сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Сектор з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснює в межах компетенції провадження за заявами громадян з питань оформлення набуття громадянства України у спрощеному порядку (ст. 7, 11,12,13,14,15 Закону України “Про громадянство України”).
Відповідає за ведення журналів щодо оформлення набуття громадянства України, видачі довідок про реєстрацію особи громадянином України та внесення відповідних відміток.
Відповідає за ведення облікових карток з питань громадянства, та своєчасне їх поповнення.
Здійснює видачу довідок про реєстрацію особи громадянином України керівникам територіальних підрозділів області та громадянам.
Розглядає та готує подання щодо скасування рішення про оформлення набуття громадянства України відповідно до ст. 21 Закону України “Про громадянство України”, направляє відповідні повідомлення до Державної Прикордонної служби України, структурних міських/районних підрозділів Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі – УДМС), Головних управлінь (Управлінь) Державної міграційної служби України в областях та м. Києві.
Надає методичну та практичну допомогу керівникам, працівникам структурних міських/районних підрозділів УДМС з питань оформлення набуття громадянства України.
Здійснює контроль за роботою структурних міських/районних підрозділів УДМС з питань громадянства, оформлення і видачі громадянам України документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство, затримує їх видачу та вилучає ці документи у передбачених законодавством випадках.
Виконує доручення начальника УДМС та заступника начальника Управління - начальника відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС, щодо організації контролю за діяльністю структурних міських/районних підрозділів УДМС з питань громадянства.
Опрацьовує вказівки Державної міграційної служби України (далі – ДМС) з питань громадянства та направляє до структурних міських/районних підрозділів УДМС відповідну інформацію для використання в роботі та вжиття відповідних заходів.
Виконує роботу з розгляду звернень громадян, депутатських запитів і звернень, запитів консульських установ України за кордоном, інших установ по напрямках діяльності відділу та прийняття по них рішень.
Виконує роботу з розгляду запитів, які надходять з правоохоронних органів.
Здійснює особистий прийом громадян, веде журнал прийому громадян.
Бере участь у планових заходах УДМС щодо протидії нелегальній міграції.
Узагальнює, готує та подає до ДМС статистичні дані за формами ГР_1, ГР_2, ГР_3.
Поповнює інформацію, вносить зміни до системи Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами.
Бере участь у підготовці семінарів, оперативних нарад з питань паспортизації, громадянства та реєстрації.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

24.05.2021 08:30
24 та 25 травня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
11.05.2021
19.05.2021
26.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація