Зачекайте
№ЯРДА61612749009878000459

Завідувач сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Сектор з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра (спеціаліста). Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Організація та планування роботи сектору та забезпечення виконання покладених на даний структурний підрозділ завдань і функцій.
Здійснює в межах компетенції провадження за заявами громадян з питань оформлення набуття громадянства України у спрощеному порядку (ст. 3, 8, 10 Закону України «Про громадянство України»), оформлення громадянства України за спрощеним порядком відповідно до міжнародних угод. Вносить зміни до облікової картотеки та ЄІАС УМП.
Відповідає за ведення журналів щодо оформлення набуття громадянства України, видачі довідок про реєстрацію особи громадянином України та внесення відповідних відміток, ведення облікових карток з питань громадянства, та своєчасне їх поповнення.
Здійснює видачу довідок про реєстрацію особи громадянином України керівникам територіальних підрозділів області та громадянам.
Розглядає та готує подання щодо скасування рішення про оформлення набуття громадянства України відповідно до ст. 21 Закону України «Про громадянство України», направляє відповідні повідомлення до Державної Прикордонної служби, територіальних підрозділів УДМС, територіальних органів УДМС, Головних управлінь (Управлінь) ДМС України в областях та м. Києві. Вносить зміни до облікової картотеки.
Здійснює контроль за роботою територіальних підрозділів УДМС з питань громадянства, оформлення і видачі громадянам України документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство, затримує їх видачу та вилучає ці документи у передбачених законодавством випадках.
Опрацьовує вказівки ДМС України та направляє до територіальних підрозділів УДМС відповідну інформацію для використання в роботі та вжиття відповідних заходів.
Виконує роботу з розгляду звернень громадян, депутатських запитів і звернень, запитів консульських установ України за кордоном, запитів, які надходять з правоохоронних органів, інших установ по напрямках діяльності Сектору та прийняття по них рішень, готує довідку про результати роботи Сектору. Здійснює особистий прийом громадян.
Несе повну матеріальну відповідальність за цінності Відділу, визначені наказом УДМС.
Узагальнює та направляє звіти відповідно до форм ГР_1, ГР_2, ГР_3 ДМСУ.
Виконання інших доручень начальника УДМС, наданих в межах чинного законодавства.
Здійснює повноваження за допомогою інформаційних підсистем в Єдиній інформаційно-аналітичний системі управління міграційними процесами ДМС України та інших інформаційно-телекомунікаційних систем.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
6300,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

24.05.2021 08:30
24 та 25 травня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
11.05.2021
19.05.2021
26.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація