Зачекайте
86pracydnepr2021

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління з питань праці (робоче місце у м. Кривий Ріг)

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління з питань праці
Відділ з питань додержання законодавства про працю у Криворізькому регіоні

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра;
досвід роботи не потребує;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Забезпечення в межах наданих повноважень ефективного виконання завдань під час проведення заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю.
Здійснення у порядку, визначеному законодавством заходів державного нагляду за здійсненням виконавчими органами міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад повноважень, визначених відповідно частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».
Ознайомлює із матеріалами та попередніми висновками начальника відділу або його заступника з метою контролю останніми повноти, об’єктивності, обґрунтованості та всебічності проведення інспектором праці заходу контролю (нагляду).
Вивчає всі питання, які є предметом контрольного заходу, зберігає всі матеріали та документовані дані, що підтверджують додержання або недодержання об’єктом контролю вимог законодавства.
Дотримується вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення при складанні протоколів про адміністративну відповідальність, своєчасно готує адміністративні матеріали до суду та контролює результати розгляду зазначених справ судами.
Узагальнює та надає інформацію з питань, які свідчать про виконання доручень щодо здійснення державного контролю, готує звіти, інформацію про результати своєї роботи.
Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу та оприлюднює інформацію про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції. Забезпечує роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.
Виконує накази (розпорядження), окремі доручення, доручення керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, керівництва управління з питань праці, керівництва відділу та інші обов’язки, передбачені законодавством України. Несе відповідальність за виконання завдань і функцій, визначених Положенням про відділ та посадовою інструкцією.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

17.05.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
05.05.2021
12.05.2021
24.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація