Зачекайте
СЗ 05052021-014

заступник начальника відділу соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

Кваліфікаційні вимоги

ступінь вищої освіти не нижче магістра;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення координації діяльності роботи відділу за напрямком роботи у межах делегованих повноважень безпосереднім керівником.
2. Здійснення контролю за перевіркою достовірності подання громадянами документів для призначення:
- компенсаційних виплат особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС;
- матеріальної допомоги учасникам АТО та сім’ям киян, які загинули під час проведення антитерористичної операції на покриття витрат на оплату житлово - комунальних послуг.
3. Організація та здійснення контролю проведення інвентаризації особових справ та рахунків осіб, які одержують компенсаційні виплати та матеріальну допомогу в установленому законодавством порядку.
4. Здійснення контролю за правильністю формування додаткових списків - розпоряджень на виплату одноразової соціальної матеріальної допомоги.
5. Надання методичної та практичної допомоги спеціалістам відділу по підготовці справ до призначення та перерахунків допомог та компенсаційних виплат.
6. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань соціального забезпечення учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та підготовка проектів відповідей.
7. Забезпечення підготовки та надання звітності щодо звернень громадян на призначення державних соціальних допомог та компенсаційних виплат до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної) адміністрації.
8. Участь у підготовці статистичних звітів; проектів документів; аналітичних, інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу.
9. Подання пропозицій начальнику відділу та вжиття заходів щодо вдосконалення організації роботи відділу у межах повноважень.
10. Виконання інших службових доручень начальника відділу соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС відповідно до чинного законодавства в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

19.05.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, конференц зал, каб. 108 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
05.05.2021
14.05.2021
21.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація