Зачекайте
УРВОКМДА20ОД

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Право / Правознавство
Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоі державної адміністрації)
Головний спеціаліст-юрисконсульт

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти – не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра у галузі знань «Право», спеціальність – «Право» або «Правознавство»;
Досвід роботи - не обов’язково;
Вільне володіння державною мовою;
Володіння іноземною мовою не вимагається

Посадові обов’язки

1.Організація та координація правової роботи в Управлінні.
2.Здійснення:
- підготовки проектів нормативно-правових та розпорядчих актів, що стосуються сфері діяльності Управління;
- розгляду проектів нормативних актів, що надійшли на погодження, з питань, що належать до компетенції Управління;
- правової експертизи нормативно-правових та розпорядчих актів.
- роботи, пов’язаної з укладенням договорів (контрактів), участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Управління, а також погодження (візування) проектів договорів за наявності погодження (візи) керівників структурних підрозділів;
- представництва інтересів в судах та інших органах за напрямком роботи Управління, а за дорученням голови Київської міської державної адміністрації та його заступників – інтересів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та його структурних підрозділів.
3.Організація:
- претензійної та позовної роботи, контролю за її проведенням, а також ведення журналу обліку позовних заяв та претензій;
- перегляду нормативно-правових актів та інші документи з питань, що належать до компетенції Управління, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.
4.Проводити роботу з підготовки пропозицій начальнику Управління щодо перегляду, внесення змін і доповнень або визнання такими, що втратили чинність, нормативно-правових та розпорядчих актів Київської міської ради, її виконавчого органу та Управління, з метою приведення їх до вимог чинного законодавства.
5.Участь:
- у здійсненні організаційно-практичних заходів щодо зміцнення фінансової та трудової дисципліни, збереження державної та комунальної власності, соціального захисту працівників Управління;
- у засіданнях, нарадах, семінарах, курсах та інших заходах з правових та кадрових питань.
6.Надавати консультації працівникам Управління та підпорядкованого комунального підприємства, а також необхідну правову допомогу співробітникам у виконанні завдань, доручень, що надходять до Управління.
7.Аналізувати матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи, а також отримані за результатами перевірок, ревізій, аудитів, інвентаризацій дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності, готує правові висновки за фактами виявлених правопорушень.
8.Здійснювати методичне керівництво правовою роботою в Управлінні, на підприємстві, що належить до сфери його управління, перевіряти стан правової роботи та подавати пропозиції на розгляд керівника щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності органу.
9.Здійснювати підготовку проектів листів-відповідей на запити органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій та звернення громадян, з питань, що відносяться до його компетенції.
10.Організовувати підготовку та візування наказів Управління щодо надання та відмову у наданні пріоритетів, надання погоджень на розміщення реклами на транспорті комунальної власності, демонтажу рекламних засобів, вивісок та реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 5 500 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 року № 15).

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01044, М.КИЇВ, вул. Хрещатик, 36


Петрушенко Юлія Анатоліївна
+38-(044)-481-4721
reklama.kyiv@kmda.gov.ua

12.05.2021 10:00
м. Київ, Боричів узвіз, 8, каб. 211 (проведення тестування та співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
26.04.2021
03.05.2021
18.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація