Зачекайте
72pracydnepr2021

заступник начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки
Відділ нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м. Дніпро

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Готує начальнику відділу пропозиції для внесення в плани роботи відділу. Здійснює контроль за виконанням інспекторським складом відділу плану роботи, рішень, наказів (розпоряджень), доручень керівника Управління Держпраці та його заступників, керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, перевіряє роботу інспекторського складу, надає начальнику відділу дані по інспекторському складу з висновками про їх роботу, вживає заходів щодо поліпшення їх роботи та своєчасного усунення виявлених недоліків. Вивчає ділові і професійні якості інспекторського складу, вживає заходів по раціональному їх використанню.
Організовує за спрямуванням та координацією начальника відділу та/або здійснює особисто державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства з охорони праці в частині безпечного ведення робіт, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки в сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб, у тому числі з питань: забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального та колективного захисту; монтажу, ремонту, реконструкції, налагодження і безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів виробництва і машин, механізмів, устаткування підвищеної безпеки; організації проведення навчання (в тому числі спеціального) і перевірки знань з питань охорони праці.
Здійснює за спрямуванням та координацією начальника відділу контроль за своєчасністю та об’єктивністю розслідування нещасних випадків на виробництві, їх документальним оформленням і веденням обліку, виконання заходів з усунення причин нещасних випадків. Організовує та проводить розслідування, веде облік аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналізує їх причини, готує пропозиції щодо запобігання таким аваріям і випадкам.
Здійснює контроль за графіком проведення перевірок, за дорученням керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, начальника відділу бере участь і очолює проведення перевірок підконтрольних підприємств. Забезпечує оперативне вирішення поточних питань, що виникають у повсякденній діяльності відділу.
Здійснює якісне оформлення і своєчасно представляє звітну документацію (звіти, довідки, інформації і т.п.) по відділу. Здійснює контроль за якістю виданих роботодавцям (керівникам) підприємств інспекторських приписів, наявність інформацій від них щодо усунення порушень зазначених у раніше виданих приписах.
Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації та на підконтрольних його відділу підприємствах щодо вимог Закону України «Про охорону праці», про стан аварійності, травматизму, а також про опрацювання заходів щодо запобігання цим подіям. Організовує та здійснює розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю відділу, підготовку проектів відповідей на них.
Контролює ведення у відділі документації, в т.ч. про наглядову діяльність, травматизм у формі, відповідній до встановлених вимог.
Виконує накази (розпорядження), окремі доручення, доручення керівництва Управління Держпраці, керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та інші обов’язки, передбачені законодавством України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6700 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

6700 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

21.05.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
23.04.2021
17.05.2021
31.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація