Зачекайте
69pracydnepr2021

заступник начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Готує начальнику відділу пропозиції для внесення в плани роботи відділу. Здійснює контроль за виконанням працівниками відділу плану роботи, рішень, наказів (розпоряджень), доручень керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та його заступників. Забезпечує оперативне вирішення поточних питань, що виникають у повсякденній діяльності відділу.
Організовує за спрямуванням та координацією начальника відділу роботу:
- за своєчасним та якісним розглядом працівниками відділу звернень громадян, громадських об’єднань, державних і недержавних підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування та підготовку проектів відповідей на них у межах компетенції відділу;
- за своєчасністю та якістю складання працівниками відділу документів, в межах повноважень відділу (звітів, інформацій, листів та інше);
- по внесенню відомостей до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (ІАС ДНК) при здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у строки, визначені законодавством.
Організовує перевірки структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, в межах повноважень відділу. Вносить пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи структурних підрозділів.
Проводить аналіз ефективності державного нагляду структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань, що належать до його компетенції.
Розглядає звернення громадян з питань, пов’язаних з діяльністю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, що належить до компетенції відділу та готує проекти відповідей.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6700 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

6700 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

21.05.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
23.04.2021
17.05.2021
31.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація