Зачекайте
ТЕ21042021.2904

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Тернопільський міський відділ
сектор запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра. Досвід роботи - не потребує .
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснення контролю за дотриманням іноземцями, особами без громадянства, громадянами України законодавства України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, а також про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні.
2. Формування справ про адміністративні правопорушення засобами підсистеми «Адміністративні правопорушення» ЄІАС УМП, формування справ про примусове повернення та примусове видворення засобами підсистеми «Нелегальний мігрант» ЄІАС УМП.
3. Здійснення заходів, пов’язаних з:
- передачею з території України або приймання на територію України іноземців та осіб без громадянства на підставах та в порядку, встановлених міжнародними договорами України про реадмісію;
- супроводом іноземців та осіб без громадянства, для забезпечення фактичного виконання рішення суду про примусове видворення або іншого рішення суду, прийнятого з метою забезпечення примусового видворення.
4. Прийняття участі у:
- підготовці позовів про примусове видворення з України іноземців та осіб без громадянства, про затримання з метою ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення за межі України, про затримання з метою ідентифікації та забезпечення передачі іноземців чи осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;
- підготовці рішень про поміщення іноземців та осіб без громадянства до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України$
- взаємодії з пунктами тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
5. Здійснення своєчасного та якісного розгляду звернень громадян, запитів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, за закріпленими напрямками діяльності, а також підготовка за результатами їх розгляду проектів відповідей.
6. Відповідає за:
- ведення номенклатурних справ, журналів та електронних обліків сектору;
- своєчасну підготовку та надання достовірної статистичної інформації, звітів за напрямками діяльності сектору.
7. Нерозповсюдження інформації та персональних даних, службової інформації, яка стала відома внаслідок виконання посадових обов’язків, крім випадків, передбачених законодавством, а також здійснює інші заходи щодо виконання вимог Закону України ,,Про захист персональних даних” та Закону України ,,Про інформацію”.
8. Виконання інших разових доручень керівництва Тернопільського міського відділу УДМС у Тернопільській області.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково, на період соціальної відпустки основного працівника строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46001, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., бульвар Тараса Шевченка, 10


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

12.05.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування- м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
21.04.2021
29.04.2021
18.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація