Зачекайте
СЗ 12042021-013

заступник начальника відділу контролю соціальних виплат та їх цільового використання

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ контролю соціальних виплат та їх цільового використання

Кваліфікаційні вимоги

ступень вищої освіти не нижче магістра;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення координації діяльності роботи відділу за напрямком роботи у межах делегованих повноважень безпосереднім керівником.
2. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, в межах компетенції відділу та підготовка проектів відповідей.
3. Відвідування місця роботи осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги, для проведення перевірки відомостей про їх доходи за умови пред’явлення рішення про проведення перевірки власнику або уповноваженому ним органу відповідного підприємства, установи, організації, фізичній особі - суб’єкту підприємницької діяльності.
4. Організація та підготовка запитів до органів Державної Фіскальної служби, органів Державтоінспекції, бюро технічної інвентаризації, органів державної контрольно-ревізійної служби інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію необхідну для проведення перевірки достовірності даних отриманих від осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням соціальної допомоги та субсидії.
5. Здійснення обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулися за оформленням :
- державної соціальної допомоги;
- матеріальної допомоги;
- житлової субсидії на оплату комунальних послуг тощо.
6. Здійснення перевірки достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб та складання за результатами такої перевірки акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
7. Проведення вибіркової перевірки особових справ одержувачів державної соціальної допомоги та складання актів за підсумками перевірки з висновками щодо правильності призначення державної соціальної допомоги тощо.
8. Забезпечення підготовки та надання відповідної звітності та інформації, в тому числі аналітичної та статистичної.
9. Забезпечує дотримання комерційної та службової таємниці підприємств, установ, організацій всіх форм власності та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності а також забезпечення дотримання конфіденційність інформації щодо особистого життя громадян.
10. Проводить роз’яснювальну роботу серед населення, надає консультації з питань надання державної соціальної допомоги тощо. Виконує інші обов’язки та доручення начальника відділу відповідно до чинного законодавства та в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково ; строк призначення особи ,яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

13.05.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
12.04.2021
06.05.2021
17.05.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація