Зачекайте
СЗ 12042021-011

заступник начальника відділу житлових субсидій

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ житлових субсидій

Кваліфікаційні вимоги

ступень вищої освіти не нижче магістра;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Забезпечення автоматичного призначення та перерахунку житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та вибіркової перевірки справ по житлових субсидіях.
2. Забезпечення складання реєстрів та актів по проведенню звірок з житловими організаціями та організаціями-надавачами комунальних послуг, прийняття рішень щодо призначення та надання житлових субсидій та своєчасного надання звітності по роботі відділу житлових субсидій.
3. Забезпечення проведення прийому громадян з питань надання житлових субсидій на житлово-комунальні послуги.
4. Забезпечення розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, запити на інформацію з питань надання житлових субсидій на житлово-комунальні послуги в межах компетенції відділу.
5. Забезпечення організації, контролю та систематичного аналізу інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району з питань надання житлових субсидій на житлово-комунальні послуги.
6. Забезпечення організації роботи районної комісії з питань надання житлових субсидій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
7. Забезпечення роботи та контролю за дотриманням чинного законодавства щодо призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та перевірки достовірності поданих громадянами документів для призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та твердого палива.
8. Забезпечення інформування спеціалістів відділу про зміни та удосконалення програмного забезпечення; своєчасного отримання нових версій та доопрацювань програми «Житлові субсидії».
9. Забезпечення своєчасного надання інформації по нарахованих субсидіях в ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики», Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат та інші організації на технічних носіях.
10. Виконання інших завдань та доручень керівництва управління в межах компетенції відділу житлових субсидій.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

26.04.2021 11:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
12.04.2021
18.04.2021
30.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація