Зачекайте
СЗ 12042021-010

заступник начальника відділу по призначенню допомоги

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ по призначенню допомоги

Кваліфікаційні вимоги

ступень вищої освіти не нижче магістра, галузь знань: юридичного або фінансово - економічного спрямування, соціальна робота
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення координації діяльності роботи відділу за напрямком роботи у межах делегованих повноважень безпосереднім керівником.
2. Здійснення призначення державних соціальних допомог та компенсаційних виплат відповідно до законодавства.
3. Здійснення зустрічних перевірок документів, наданих для призначення різних видів допомог та компенсацій.
4. Підготовка матеріалів щодо застосування до громадян, які надали недостовірну інформацію про доходи та майновий стан, що враховуються при визначенні права на призначення допомоги та обчисленні її розміру, санкції у вигляді припинення надання допомоги і позбавлення права на її призначення протягом наступного терміну.
5. Підготовка запитів до органів Державної фіскальної служби, бюро технічної інвентаризації, органів контрольно – ревізійної служби; інших органів виконавчої влади інформації, необхідної для проведення перевірки достовірності даних, отриманих від осіб, які входять до складу сім’ї, що звертаються за призначенням соціальної допомоги.
6. Здійснення контролю щодо опрацювання заяв та їх перевірки стосовно правильності проведених розрахунків та їх відповідності вимогам чинних нормативно-правових актів. Візування проектів рішень та повідомлень про призначення (відмові в призначенні) допомоги та передача особових справ начальникові управління для прийняття відповідного рішення.
7. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань, в межах компетенції відділу та підготовка проектів відповідей.
8. Здійснення контролю за забезпеченням автоматичного призначення та перерахунку державних соціальних допомог та компенсаційних виплат.
9. Підготовка та надання звітності щодо призначення всіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
10. Виконує інші обов’язки та доручення начальника відділу у відповідності до вимог чинного законодавства та в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

26.04.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
12.04.2021
18.04.2021
30.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація