Зачекайте
Сз 12042021-009

головний спеціаліст відділу у справах ветеранів війни, осіб з інвалідністю, з питань опіки та піклування

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ у справах ветеранів війни, осіб з інвалідністю, з питань опіки та піклування

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, галузь знань: юридичного або фінансово-економічного спрямування, соціальна робота.
Без вимог до досвіду роботу.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює облік осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб, які мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
2. Формує особові справи осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
3. Укладає тристоронні договори з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками щодо забезпечення осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними.
4. Укладає договори з підприємством щодо забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації (крім протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів шарнірних нижніх кінцівок та крісел колісних), надання послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації, надання реабілітаційних послуг.
5. У разі повторного забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації інформує особу з інвалідністю, дитину з інвалідністю, іншу особу та їх законних представників про завершення строку, на який видано технічний та інший засіб реабілітації за два місяці до закінчення зазначеного строку та видає або надсилає особі з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншій особі або їх законним представникам оригінал направлення у паперовому вигляді.
6. Вносить у триденний строк після надходження індивідуальної програми та/або висновку МСЕК, ЛКК, рішення ВЛК до банку даних інформацію про показання для забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи технічними та іншими засобами реабілітації.
7. Знімає з обліку осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб (у разі необхідності) та надсилає інформацію про зняття з обліку підприємству, на якому особа отримувала останній технічний та інший засіб реабілітації, та вносить зазначену інформацію до Централізованого банку даних з проблем інвалідності у триденний строк з дня зняття з обліку такої особи.
8. Вносить інформацію про забезпечення осіб технічними та іншими засобами реабілітації з Централізованого банку даних з проблем інвалідності до журналу реєстрації та у картки осіб.
9. Проводить інвентаризацію особами справ осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб, які перебувають на обліку на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
10. Надає відповіді на звернення громадян, готує листи, запити, клопотання до органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, з питань, що належать до компетенції відділу, та готує проекти відповідей. Виконує інші доручення та завдання керівництва в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.; надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15. «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

22.04.2021 09:00
22 квітня 2021 року o 9 год. 00 хв. м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, конференц зал, каб. 108 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
12.04.2021
18.04.2021
28.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація