Зачекайте
СЗ 12042021-008

головний спеціаліст відділу по призначенню допомоги

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ по призначенню допомоги

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра.
Без вимог до стажу роботи.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює автоматичне призначення, перерахунки державних соціальних допомог та компенсаційних виплат відповідно до законодавства.
2. Здійснює призначення допомоги при народженні дитини, послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» та допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях заяви, які подані в електронній формі (з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.
3. Здійснює прийняття рішення про відмову в наданні державних соціальних допомог та компенсаційних виплат та письмово повідомляє про це заявника із зазначенням підстав відмови.
4. Надсилає особові справи в паперовому вигляді до Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.
5. Формує запити на особові справи отримувачів допомог та компенсаційних виплат до управління праці та соціального захисту населення за попереднім місцем отримання допомоги.
6. Проводить інвентаризацію особових справ і особових рахунків осіб, які одержують допомогу та компенсаційну виплату в установленому законодавством порядку.
7. Визначає обсяг надміру виплачених коштів та встановлювати строки їх повернення, якщо сім’єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинуло на встановлення права на призначення державних соціальних допомог та визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти.
8. Опрацьовує списки отримувачів державної допомоги щодо виявлених зловживань з боку заявників наданих Мінфіном за результатами верифікації.9
9. Розглядає звернення громадян з питань соціального забезпечення в розрізі свого напрямку роботи в термін, встановлений законом України «Про звернення громадян» та готує проекти відповідей.
10. Виконує інші обов’язки та доручення начальника відділу у відповідності до вимог чинного законодавства та в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15. «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

23.04.2021 10:00
23 квітня 2021 року o 10 год. 00 хв. м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, конференц зал, каб. 108 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
12.04.2021
18.04.2021
26.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація