Зачекайте
ДЗР98К-7

Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення приймальні Київської міської ради з земельних питань

Публічне адміністрування/ Державне управління
Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Відділ організаційного забезпечення приймальні Київської міської ради з земельних питань

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра - землевпорядна або юридична
Досвід роботи - не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення приймальні Київської міської ради з земельних питань Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
Здійсненює:
- прийом та реєстрацію клопотань (заяв) фізичних та юридичних осіб в межах повноважень, покладених на відділ;
- прийом та реєстрацію повідомлень про розроблення документації із землеустрою без надання дозволу на розроблення документації із землеустрою у випадках використання права мовчазної згоди;
- в межах компетенції первинний аналіз заяв та клопотань зацікавлених осіб щодо можливості їх розгляду по суті.
Приймає участь у підготовці:
- інформаційно-аналітичних довідок керівництву Департаменту з питань, що належать до компетенції відділу;
- завдань на проектування.
Приймає участь у координації документообігу справ, в тому числі передачу їх на розгляд до відповідних посадових осіб та структурних підрозділів Департаменту, на погодження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та до Київської міської ради відповідно до Регламенту Київської міської ради.
Здійснює видачу зацікавленій особі або уповноваженому нею представнику резолюції (доручення) Київського міського голови або заступника міського голови – секретаря Київської міської ради до заяви на розроблення технічної документації та матеріали для розроблення документації (у разі їх наявності).
Здійснює розгляд та приймає участь у розгляді вхідної кореспонденції та підготовки запитів до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо отримання витягів з містобудівного кадастру, інформації та інших матеріалів в межах повноважень та завдань, покладених на відділ.
Здійснює розгляд та приймає участь у розгляді запитів та звернень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів, громадських об’єднань, народних депутатів та депутатів місцевих рад, адвокатів, нотаріусів, фізичних, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з питань, що належать до компетенції відділу.
Здійснює підготовку та погодження, а також участь приймає участь у підготовці та погодженні проектів нормативно-правових актів, що стосуються компетенції сектору, підготовка та участь у підготовці матеріалів для здійснення претензійно-позовної роботи та виконання судових рішень в межах компетенції сектору.
Здійснює підготовку та приймає участь у підготовці для відділу організаційного забезпечення Департаменту інформації та документів, що підлягають оприлюдненню на веб-порталі Департаменту.
Виконує за дорученням керівництва інших обов’язків в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Про умови оплати праці працівників державних органів» (зі змінами), інші виплати відповідно до штатного розпису;
- надбавка до посадового окладу за ранг;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 50, 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01601, М.КИЇВ, м. Київ, вул. Хрещитик, 32-а


Коваленко Яна Василівна
+38-(044)-202-7989
yana.kovalenko@kyivland.gov.ua

20.04.2021 11:00
Тестування 20 квітня 2021 року об 11:00 Проведення тестування дистанційно, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби. Співбесіда - м. Київ, вул. Хрещатик, 32-а Про дату, час та спосіб проведення співбесіди кандидатів буде повідомлено додатково.
07.04.2021
16.04.2021
16.04.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація