Зачекайте
ДЗР98К-6

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління

Право / Правознавство
Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Юридичне управління
Відділ правового забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за напрямом підготовки «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи- не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
1. Здійснює перевірку на відповідність законодавству України:
- документації із землеустрою (землевпорядної документації);
- проєктів рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпоряджень Київського міського голови (в разі подання або погодження їх Департаментом) з питань, віднесених до компетенції Департаменту;
- проєктів нормативно-правових та організаційно-розпорядчих актів, що готуються структурними підрозділами Департаменту;
- проєктів угод (договорів), що укладаються Департаментом, та змін до них.
2. Здійсненює аналіз законодавчих та інших нормативно-правових актів, рекомендацій органів юстиції, Пленуму Верховного Суду, рішень Конституційного Суду України, узагальнення практики застосування законодавства України.
3.Безпосередньо здійснює:
доведення до відома керівництва та працівників Департаменту інформації про зміни в законодавчих та інших нормативно-правових актах, про новоприйняті нормативно-правові акти, рекомендації органів юстиції, рішення Конституційного Суду України тощо;
надання працівникам Департаменту консультацій з правових питань, пов’язаних з виконанням ними посадових обов’язків. За необхідністю підготовка матеріалів, проведення та участь у проведенні семінарів і тренінгів щодо практичного застосування законодавства України;
правової експертизи проектів нормативно-правових актів, розроблення і редагування проєктів нормативно-правових актів, що надійшли на погодження до відділу, а також розробка нормативно-правових та організаційно-розпорядчих актів, що стосуються компетенції Департаменту;
перевірки стану правової роботи у підпорядкованих Департаменту комунальних підприємствах.
4. Проведення роботи щодо кодифікації та систематизації нормативно-правових актів, що стосуються діяльності Департаменту, у тому числі за допомогою сучасних програмних засобів.
5. Розглядає та приймає та участь у розгляді запитів та звернень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів, громадських об’єднань, народних депутатів та депутатів місцевих рад, адвокатів, нотаріусів, фізичних та юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців з питань, що належать до компетенції відділу.
6. Представляє за дорученням директора Департаменту та заступника директора – начальника юридичного управління інтересів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Департаменту у всіх загальних, господарських, адміністративних місцевих та апеляційних судах, а також у Верховному Суді.
7. Сприяє своєчасному вжиттю заходів за окремими ухвалами суду, рішеннями, постановами, ухвалами судів усіх рівнів, відповідними документами інших правоохоронних та контролюючих органів, а також органів державної виконавчої служби.
8. Здійснює підготовку заступнику директора – начальнику юридичного управління, керівництву Департаменту довідкових матеріалів, що стосуються компетенції відділу.
9. Здійснює підготовку публічної інформації в межах повноважень відділу для розміщення на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва, офіційному веб-порталі Департаменту, Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
10.Виконує за дорученням керівництва інші обов’язків

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Про умови оплати праці працівників державних органів» (зі змінами), інші виплати відповідно до штатного розпису;
- надбавка до посадового окладу за ранг;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 50, 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01601, М.КИЇВ, м. Київ, вул. Хрещитик, 32-а


Коваленко Яна Василівна
+38-(044)-202-7989
yana.kovalenko@kyivland.gov.ua

20.04.2021 10:00
20 квітня 2021 року о 10:00 Проведення тестування дистанційно, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби. Співбесіда - м. Київ, вул. Хрещатик, 32-а Про дату, час та спосіб проведення співбесіди кандидатів буде повідомлено додатково.
07.04.2021
16.04.2021
16.04.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація