Зачекайте
58pracydnepr2021

провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні (робоче місце у м. Павлоград)

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління з питань праці
Відділ з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра
Досвід роботи- не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Забезпечує в межах наданих повноважень ефективне виконання завдань під час проведення заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення; дотриманням підприємствами, установами, організаціями, у тому числі підприємствами, організаціями громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичними особами, які використовують найману працю, законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю; законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Здійснює в установленому законодавством порядку державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства з охорони праці в частині безпечного ведення робіт, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки в сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення; у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки та потенційно небезпечними об’єктами, з питань проведення ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки; проводить розслідування та веде облік аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналізує їх причин, готує пропозиції щодо запобігання таким аваріям та випадкам.
Вивчає всі питань, які є предметом контрольного заходу контролю, зберігання всіх матеріалів та документованих даних, що підтверджують додержання або недодержання об’єктом контролю вимог законодавства.
Дотримується вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення при складанні протоколів про адміністративну відповідальність, своєчасно готує адміністративні матеріали до суду та контролює результати розгляду зазначених справ судами.
Вживає заходи, відповідно до вимог законодавства щодо заборони, зупинення, припинення, обмеження експлуатації підприємств, окремих виробництв, цехів, дільниць, робочих місць, будівель, споруд, приміщень, випуску та експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів праці, виконання певних робіт, застосуванням нових небезпечних речовин, реалізації продукції, а також надає пропозиції щодо скасування або припинення дій виданих дозволів і ліцензій до усунення порушень, які створюють загрозу життю працюючих.
Узагальнює та надає інформації з питань, які свідчать про виконання доручень щодо здійснення державного контролю, підготовка звітів, інформації про результати своєї роботи.
Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу та оприлюднює інформацію про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції. Забезпечує роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн,
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

21.04.2021 09:00
Тестування та співбесіди проводяться за фізичної присутності кандидатів, за адресою м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д
07.04.2021
15.04.2021
27.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація