Зачекайте
3944

головний державний інспектор

Соціальна сфера
Управління Держпраці у Волинській області
Відділ нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю гірництво.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про охорону праці, зокрема у сфері гірничих відносин на підприємствах вугільної, гірничорудної та нерудної промисловості, під час проведення гірничих робіт, будівництва та експлуатації, ліквідації або консервації гірничих підприємств; за дотриманням умов спеціальних дозволів на користування надрами в частині державного гірничого нагляду; гігієну праці; якістю проведення атестації робочих місць, юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.
Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.
Здійснення відвідування роботодавців з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин, а також проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо найбільш ефективних способів додержання норм законодавства про охорону праці, про працю, захисту і поновлення трудових прав працівників.
Здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю виконавчими органами міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та центральними органами виконавчої влади.
Вжиття, визначених законодавством, вичерпних заходів щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходів державного нагляду та контролю та заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності, визначеної законом.
Подання до відділу необхідної звітності у встановлені строки та формах.
Формування єдиних справ (нумерація аркушів, складання внутрішнього опису документів, їх групування та оформлення обкладинки) і передача їх в архів Управління.
Розгляд, в межах наданих повноважень, скарг, заяв, листів та звернень громадян, підприємств, установ, організацій та надання консультацій з питань, що належать до компетенції відділу.
Виконання інших завдань відділу, визначених Положенням про нього.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
43026, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Кравчука, 22-В


Найман Наталія Василівна
+38-(050)-860-1874
naimannata@ukr.net

16.04.2021 10:00
Тестування проводиться дистанційно шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби та власного кваліфікованого електронного підпису. Співбесіда проводиться дистанційно з використанням платформи ZOOM - посилання для учасників: https://cutt.ly/jhA0k5V - ідентифікатор конференції 752 965 1836 - код доступу: 0wcJFw (перший символ нуль). Перед проходженням співбесіди кандидат пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
05.04.2021
12.04.2021
23.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація