Зачекайте
УДАРГВО050421

Головний спеціаліст сектору юридичної роботи

Право / Правознавство
Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області
Сектор юридичної роботи

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра, бакалавра у галузі знань «Право».
Досвід роботи: не потребує.
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Аналізує матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи, а також отримані за результатами перевірок, ревізій, інвентаризацій дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності органами виконавчої влади, готує правові висновки за фактами виявлених правопорушень та бере участь в організації роботи з відшкодування збитків.
Веде довідково-інформаційну роботу з питань законодавства та нормативних актів, облік чинного законодавства, інших нормативних актів та постійно вдосконалює організацію своєї роботи.
Виконує претензійну та позовну роботу, здійснює контроль за її проведенням. Оформлює та направляє на розгляд судів справи про притягнення до адміністративної відповідальності.
Інформує керівника Управління про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно-правових актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.
Здійснює в установленому порядку представлення інтересів Управління в судах та інших органах.
Роз’яснює застосування законодавства, надає правові консультації з питань, що належать до компетенції Управління, а також за дорученням його керівника розглядає запити та звернення громадян, народних депутатів України, інших осіб.
Бере участь в організації роботи, пов’язаної з укладенням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Управління
Веде облік актів законодавства і міжнародних договорів України, збирає інформацію про офіційне оприлюднення актів законодавства.
Забезпечує належний стан діловодства, облік і звітність у Секторі.
У разі відсутності завідувача Сектору, виконує його обов’язки.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 5500 грн.
- надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Деякі питання оплати праці державних службовців” (зі змінами);
- надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України „Про державну службу”.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
21050, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ВІННИЦЯ, пров. Селянський, 9


Шульженко Інна Сергіївна
+38-(043)-267-1240
vinnytsiaryboohorona@i.ua

16.04.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Вінниця, провулок Селянський, 9 (тестування проводиться за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Вінниця, провулок Селянський, 9 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Вінниця, провулок Селянський, 9 (проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу за фізичної присутності кандидатів).
06.04.2021
12.04.2021
12.04.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація