Зачекайте
СЗ 30032021-005

головний спеціаліст відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра.
Досвід роботи не потребує.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснює організацію відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МЦД» Артек» і ДП «Молода гвардія», забезпечує путівками на відпочинок дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого, забезпечує санаторно-курортним лікуванням та психологічною реабілітацією учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та постраждалих учасників Революції Гідності, шляхом надання путівок та укладання тристоронніх угод.
2. Здійснює реєстрацію заяв, веде облік справ дітей киян-учасників АТО/ООС для забезпечення їх путівками у супроводі дорослого, веде облік справ щодо відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МЦД «Артек» і ДП «УЦД» Молода гвардія».
3. Забезпечує формування пакету документів для здійснення компенсаційних виплат за невикористану путівку та за проїзд до закладу надання послуг із психологічної реабілітації та назад учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
4. Складає звітну інформацію та формує потребу-заявку щодо санаторно-курортного лікування учасників АТО, операції об’єднаних сил та постраждалих учасників Революції Гідності, направлень на психологічну реабілітацію та путівок відпочинку дітей киян-учасників АТО/ООС у супроводі дорослого та дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у ДПУ «МЦД «Артек» і ДП «УЦД «Молода гвардія».
5. Здійснює прийом громадян та надає ро’зяснення стосовно змін чинного законодавства у розрізі санаторно-курортного лікування та соціального захисту населення та інформує їх щодо можливості отримання путівки та взяття їх на повторний облік на санаторно-курортну путівку.
6. Забезпечує своєчасне подання інформації, запитів, необхідних матеріалів за вимогою структурних підрозділів та органів місцевого самоврядування.
7. Здійснює моніторинг стосовно внесення змін до законів України «Про державну службу», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», до Кодексу законів про працю України, постанов Кабінету Міністрів розпоряджень голови міської та районної державних адміністрацій, наказів директора Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інших Законів України.
8. Проводить інвентаризацію справ щодо санаторно-курортного лікування відповідно до вимог чинного законодавства.
9. Виконує інші завдання та доручення начальника відділу з питань, які входять до компетенції відділу забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей .

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

15.04.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, конференц зал, каб. 108 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
30.03.2021
06.04.2021
21.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація