Зачекайте
ENRRN_0729032021

провідний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

Фінанси
Управління Державної казначейської служби України у м. Енергодарі Запорізької області
Відділ обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальностями: «Економіка» з галузі знань «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальні та поведінкові науки», «Міжнародні економічні відносини» з галузі знань «Міжнародні відносини» та спеціальностями з галузі знань «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування»;
без вимог до досвіду роботи;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення розрахунково-касового обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів.
2. Забезпечення контроля за відповідністю кошторисів розпорядників бюджетних коштів, планів використання одержувачів бюджетних коштів розпису відповідного бюджету.
3. Здійснення попереднього контролю на етапі реєстрації бюджетних зобов’язань та поточний контроль у процесі оплати рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.
4. Здійснення контролю відповідності взятих бюджетних зобов’язань розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів відповідним бюджетним асигнуванням, паспорту бюджетної програми.
5. Здійснення контролю за відповідністю платежів взятим бюджетним зобов’язанням та відповідним бюджетним асигнуванням розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, яких обслуговує.
6. Здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.
7. Виконання функцій операціоніста в АС «Є-Казна».
8. Відображення в бухгалтерському обліку операцій у натуральній формі, відновлення касових видатків та інше.
9. Контроль у межах своїх повноважень за дотриманням бюджетного законодавства розпорядниками та одержувачами коштів, яких обслуговує.
10. Здійснення безспірного списання коштів державного та місцевих бюджетів або боржників на підставі рішення суду, а також іншими державними органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 4670 грн;
надбавки та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

4670 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
71503, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Українська, 4а


НОВІКОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
+38-(061)-396-2217
office.enrrn@zp.treasury.gov.ua

13.04.2021 10:00
Запорізька обл., м.Енергодар, вулиця Українська, 4а (проведення тестування за фізичної присутності кандитатів) Запорізька обл., м. Енергодар, вулиця Українська, 4а (проведення співбесіди за фізичної присутності кандитатів)
29.03.2021
08.04.2021
29.03.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація