Зачекайте
СЗ 29032021-004

завідувач сектору з питань публічних закупівель

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
сектор з питань публічних закупівель

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня магістра, галузь знань: фінансово-економічного спрямування.
Досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Керівництво діяльністю та організація роботи сектору:
- забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на сектор;
- забезпечення виконання плану роботи сектору та плану роботи управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосуються роботи сектору;
- здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками сектору посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку;
- визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності працівників структурного підрозділу, моніторинг їх виконання та проведення їх оцінювання результатів службової діяльності підпорядкованих працівників;
- погодження індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетенції працівників структурного підрозділу, здійснення моніторингу за їх виконанням.
2. Виконання функцій уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі в управлінні соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
3. Участь у підготовці проєктів договорів про закупівлю при проведенні процедур закупівлі шляхом їх перевірки на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері публічних закупівель.
4. Забезпечення своєчасного внесення інформації в частині публічних закупівель до інформаційно-аналітичної системи інтернет-порталу «Київаудит».
5. Подання на погодження до Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) планів закупівель товарів, робіт, послуг, пов’язаних зі створенням, розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій в управлінні соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
6. Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань публічних закупівель управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації в межах компетенції сектору.
7. Виконання інших завдань і функцій з питань, що належать до обсягу повноважень, виконання інших наказів і доручень керівників вищого рівня.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

13.04.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, конференц зал, каб. 108 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).
29.03.2021
05.04.2021
19.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація