Зачекайте
47pracydnepr2021

головний спеціаліст відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснення, у передбаченому законодавством випадку, надання адміністративних послуг щодо видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та анулювання дозволів.
Здійснення, у передбаченому законодавством випадку, надання адміністративних послуг щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.
Здійснення, у передбаченому законодавством випадку, надання адміністративних послуг щодо відомчої реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
Підготовка та надання звітної інформації до Держпраці у визначені терміни та щомісячного звіту керівництву відділу про результати надання адміністративних послуг.
Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та іншої роботи з питань, що належать до компетенції відділу.
Розробка пропозицій щодо усунення недоліків у наданні адміністративних послуг та внесення їх на розгляд начальника відділу.
Внесення до електронної бази «Віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області» інформацію стосовно результатів надання адміністративних послуг.
Підготовка проектів відповідей на листи та запити підприємств, установ, організацій, що визначені чинним законодавством.
Ведення електронного Журналу реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів шляхом внесення відомостей про реєстраційні дії щодо ТТЗ та його власника.
Виконання наказів (розпоряджень) окремих доручень, доручень керівника Управління Держпраці, начальника відділу та інших обов’язків, передбачених законодавством України, Положенням про відділ.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

08.04.2021 09:30
м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
26.03.2021
02.04.2021
05.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація