Зачекайте
44pracydnepr2021

– головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань запобігання та виявлення корупції

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Розробляє, організовує проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією.
Здійснює роботу з оцінки корупційних ризиків у діяльності Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, готує заходи щодо їх усунення, вносить відповідні пропозиції.
Надає методичну та консультаційну допомогу з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції та в заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Здійснює заходи з виявлення конфлікту інтересів, сприяє його врегулюванню.
Перевіряє факт подання суб’єктами декларування декларацій та готує повідомлення встановленої форми до Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до Закону порядку.
Веде облік працівників Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією.
Забезпечує захист працівників, які повідомили про порушення вимог Закону від застосування негативних заходів впливу з боку керівника відповідно до законодавства щодо захисту викривачів.
Інформує керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Національне агентство або інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.
Розробляє проекти актів (наказів) з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Здійснює інші повноваження, визначенні законодавством.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

08.04.2021 09:30
м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
26.03.2021
02.04.2021
19.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація