Зачекайте
42pracydnepr2021

заступник начальника відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Відділ розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

За спрямуванням та координацією начальника відділу здійснює керівництво діяльністю та організацією роботи відділу:
- планує роботу відділу;
- організовує, забезпечує та контролює виконання підлеглими працівниками в установлені строки рішень, наказів (розпоряджень), доручень керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та його заступників, несе персональну відповідальність за стан виконавської дисципліни, порядку ведення діловодства, вимог нормативно-правових актів з охорони праці, правил пожежної безпеки в відділі;
- контролює ведення у відділі документації;
- здійснює в установленому порядку оцінювання результатів службової діяльності державних службовців відділу;
- контролює додержання працівниками відділу правил внутрішнього службового розпорядку.
Здійснює загальне методичне керівництво щодо проведення структурними підрозділами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області розслідування аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню.
За спрямуванням та координацією начальника відділу координує роботу структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з питань:
- дотримання встановлених норм під час розслідування аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню;
- здійснення аналізу причин виникнення аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, підготовка пропозицій щодо запобігання таким аваріям і нещасним випадкам.
Здійснює контроль за своєчасністю та об’єктивністю проведення структурними підрозділами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області спеціальних розслідувань нещасних випадків на виробництві, їх документальним оформленням. Приймає участь у роботі комісії з розслідування аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, веде облік та аналізує причини їх настання, готує пропозиції щодо запобігання таким аваріям і випадкам.
Здійснює у порядку визначеному законодавством, державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства у сфері охорони праці в частині безпечного ведення робіт, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки робіт у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.
Готує загальні звітні дані з виробничого травматизму по області.
Видає у передбачених законодавством випадках свідоцтва на придбання і зберігання вибухових матеріалів промислового призначення.
Організовує та здійснює розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю відділу, підготовку проектів відповідей на них, вживає в межах своїх повноважень заходів до вирішення порушених у зверненні питань.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6700 грн
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

6700 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

08.04.2021 09:30
м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
26.03.2021
02.04.2021
14.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація