Зачекайте
38pracydnepr2021

заступник начальника управління – начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки
Відділ нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

За спрямуванням та координацією начальника Управління здійснює організацію роботи у відділах управління. Здійснює керівництво роботою відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро (далі – Відділ).
Організовує, забезпечує та контролює виконання підлеглими працівниками в установлені строки рішень, наказів (розпоряджень), доручень начальника управління, керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та його заступників.
Здійснює контроль за своєчасністю та об’єктивністю розслідування нещасних випадків на виробництві, технічним розслідуванням обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті, їх документальним оформленням і веденням обліку, виконанням заходів з усунення причин нещасних випадків; здійснює аналітичне та нормативно-правове забезпечення наглядової діяльності структурних підрозділів управління, аналіз та узагальнення її результатів. Проводить розслідування аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, організовує ведення їх обліку та забезпечує здійснення аналізу причини настання аварій і нещасних випадків, підготовку пропозицій щодо їх запобігання.
За спрямуванням та координацією начальника управління організовує та/або здійснює особисто, у порядку визначеному законодавством, заходи державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці на підконтрольних підприємствах, установах і організаціях; у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки; за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.
Бере участь в організації проведення:
- випробування, технічного огляду устаткування, машин, механізмів, підвищеної небезпеки, незалежної експертизи проектно-конструкторської документації на відповідність вимогам нормативно-правових актів із промислової безпеки, охорони праці;
- експертизи проектної та іншої документації на виготовлення і впровадження технологій і засобів виробництва, засобів колективного та індивідуального захисту, реєстрації, огляду, випробування виробничих об’єктів;
- експертної оцінки стану безпеки охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, об’єктів підвищеної небезпеки, а також експертного обстеження (технічного діагностування) устаткування машин, механізмів підвищеної небезпеки.
Забезпечує та здійснює своєчасний та якісний розгляд звернень громадян з питань, які стосуються діяльності Управління Держпраці. Забезпечує роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.
Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні правопорушення, розглядає справи про такі правопорушення і накладення адміністративних стягнень. Вживає заходи, відповідно до вимог законодавства щодо заборони, зупинення, припинення, обмеження експлуатації підприємств, окремих виробництв, цехів, дільниць, робочих місць, будівель, споруд, приміщень, випуску та експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів праці, виконання певних робіт, а також надає пропозиції щодо скасування або припинення дій виданих дозволів і ліцензій до усунення порушень, які створюють загрозу життю працюючих.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокова

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7800 грн
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

7800 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-722-2939
viddilpersonaludp@gmail.com

08.04.2021 09:30
м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
26.03.2021
02.04.2021
05.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація