Зачекайте
ВБОЗ25032021

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - заступник головного бухгалтера

Публічне адміністрування/ Державне управління
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

подання на розгляд сектору з питань публічних закупівель Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації затверджений в установленому порядку кошторис апарату адміністрації та зміни до нього, які виникають в процесі виконання відповідних бюджетів.
перевірка в межах своїх повноважень договорів (угод) на предмет дотримання вимог законодавства при їх укладанні.
складання щомісячно оборотно-сальдової відомості по субрахунках бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та «Журналу-головної книги».
складання (місячної, квартальної, річної) фінансової та бюджетної звітності фінансово-господарської діяльності апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та подання до Державної казначейської служби України, Департаменту комунальної власності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
формування зведеної (квартальної, річної) фінансової і бюджетної звітність про виконання бюджетних програм (місцевий бюджет), головним розпорядником яких є Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація і подання до органів Державної казначейської служби України та Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
відповідальність за накладання електронно – цифрового підпису та печатки в програмно – технічному комплексі «Клієнт казначейство» - «Казначейство».
виконання інших завдань і функцій з питань, що належать до обсягу делегованих повноважень, виконання інших наказів (розпоряджень) і доручень керівників вищого рівня.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6100 грн.,
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Вдовенко Юлія Михайлівна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

07.04.2021 10:00
м. Київ, просп. Перемоги, 97 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів), (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
25.03.2021
31.03.2021
13.04.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація