Зачекайте
11328

радник з економічних питань Посольства України в Республіці Корея

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Закордонна дипломатична установа України

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння англійською мовою на рівні не нижче В2 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти
5. Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора) на рівні не нижче В1 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти


Посадові обов’язки

Встановлює та підтримує робочі контакти з представниками державних установ, організацій, суб’єктами підприємницької діяльності країни перебування. У межах компетенції сприяє налагодженню прогресивних форм співробітництва, проведенню переговорів, укладанню договорів/контрактів тощо.
Вивчає загальний стан економіки, тенденції розвитку внутрішніх ринків, зовнішньоекономічні зв’язки, кон’юнктуру ринку товарів та послуг, досвід стимулювання інвестиційної діяльності в країні перебування, бере участь у підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів з цих питань.
Надає сприяння офіційним делегаціям України в організації та проведенні зустрічей, переговорів, консультацій тощо з офіційними чинниками та бізнес-колами країни перебування. У межах компетенції бере участь у роботі міжнародних економічних організацій та їхніх органів з питань торговельно-економічного і науково-технічного співробітництва.
Бере участь в організаційно-технічному та інформаційно-аналітичному забезпеченні діяльності двосторонніх міжурядових комісій з питань економічного співробітництва, інших двосторонніх і багатосторонніх міжурядових заходів економічної спрямованості, що проводяться органами виконавчої влади в Україні та країні перебування.
Здійснює заходи для забезпечення висвітлення у засобах масової інформації країни перебування об’єктивної інформації про інвестиційний клімат в Україні, перебіг реформ тощо.
Надає сприяння центральним органам виконавчої влади, суб’єктам підприємницької діяльності України в організації та проведенні у країні перебування презентаційних заходів та торговельно-промислових, науково-технічних виставок, ярмарків тощо; здійснює заходи для залучення суб’єктів підприємницької діяльності країн акредитації до участі у виставках, ярмарках тощо, які проводяться в Україні.
Аналізує та узагальнює за дорученням МЗС інформацію щодо суб’єктів підприємницької діяльності країни перебування, які виходять на український ринок.
Збирає, за дорученням МЗС, усіма законними засобами та аналізує інформацію стосовно суб’єктів підприємницької діяльності країни перебування, які застосовують щодо України обмежувальну ділову практику або несумлінно виконують взяті зобов’язання, суб’єктів підприємницької діяльності країн акредитації, з якими укладаються контракти на поставку продукції та надання послуг для державних потреб.
Вивчає цінову, податкову, митно-тарифну, науково-технічну політику, яку проводить країна перебування стосовно товарів, що експортуються з України та готує відповідні інформаційні матеріали та пропозиції.
Здійснює організаційно-технічне та інформаційно-аналітичне забезпечення зустрічей керівника установи з питань економічного співробітництва.
Готує звітні, аналітичні матеріали та плани роботи установи на відповідному напрямі.
Виконує інші доручення керівника установи.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково (до 4 років, за контрактом, згідно із ст. 18 Закону України «Про дипломатичну службу»)

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 12 000 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- компенсаційні виплати за час перебування у довготерміновому відрядженні відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11.01.2006 № 8 «Деякі питання відшкодування витрат в іноземній валюті працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження» та від 21 грудня 2020 № 1288 «Про затвердження Порядку формування і здійснення компенсаційних виплат в іноземній валюті та оплати інших витрат працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження».

Рівень заробітної плати

12000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

06.04.2021 10:00
Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України, м.Київ, вул. Велика Житомирська 2 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
19.03.2021
31.03.2021
19.03.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація