Зачекайте
11327

третій секретар Посольства України в Республіці Сінгапур

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Закордонна дипломатична установа України

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
2. Досвід роботи необов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
4. Володіння англійською мовою на рівні не нижче В2 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти
5. Володіння іншою іноземною мовою (крім державної мови держави – агресора) на рівні не нижче В1 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти


Посадові обов’язки

За дорученням керівника Посольства представляє установу в офіційних структурах країни перебування, на нарадах і засіданнях робочих та експертних груп і комісій з питань, які належать до його компетенції.
Відповідає за питання протоколу. Виконує обов’язки помічника Посла.
У межах компетенції здійснює аналітично-інформаційне забезпечення візитів, переговорів, зустрічей за участі представників офіційних делегацій України та керівника установи з посадовцями, представниками неурядових організацій, мас-медіа, політичними оглядачами та експертами країни перебування. Бере участь в організації і забезпеченні належного проведення таких візитів, зустрічей, консультацій та інших заходів двостороннього та багатостороннього характеру.
Здійснює щоденний моніторинг ЗМІ, в тому числі аналіз тенденцій висвітлення ними української тематики; готує і несе відповідальність за якісну і своєчасну підготовку проектів оперативних і щотижневих інформаційно-аналітичних матеріалів про події в країні перебування, квартальних політичних листів та, у межах компетенції, річних звітів про роботу установи.
Встановлює та підтримує робочі контакти з представниками ЗМІ, експертами, політологами, громадськими діячами з метою доведення об’єктивної інформації про ситуацію в Україні, хід реформ тощо.
Організовує брифінги, прес-конференції, інформаційні кампанії у соціальних медіа, інтерв’ю керівника установи та інших спікерів з України у ЗМІ країни перебування. Готує матеріали для розповсюдження у ЗМІ, серед аналітично-дослідницьких центрів, офіційних осіб та іноземного дипкорпусу в державі перебування.
У межах своєї компетенції забезпечує належне функціонування та регулярне змістовне наповнення веб-сайту Посольства, офіційних сторінок Посольства у соціальних мережах, бере участь у підготовці відповідних інформаційних матеріалів.
Виконує інші доручення керівника установи.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково (до 4 років, за контрактом, згідно із ст. 18 Закону України «Про дипломатичну службу»)

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 7 800 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- компенсаційні виплати за час перебування у довготерміновому відрядженні відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11.01.2006 № 8 «Деякі питання відшкодування витрат в іноземній валюті працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження» та від 21 грудня 2020 № 1288 «Про затвердження Порядку формування і здійснення компенсаційних виплат в іноземній валюті та оплати інших витрат працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження».

Рівень заробітної плати

7800 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Бровчук Юлія Анатоліївна
+38-(044)-238-1513
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

06.04.2021 10:00
Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України, м.Київ, вул. Велика Житомирська 2 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
19.03.2021
31.03.2021
19.03.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація