Зачекайте
СЗ 11032021-003

головний спеціаліст організаційно-аналітичного відділу

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
організаційно-аналітичний відділ

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта не нижче ступеня бакалавра за напрямом освіти: соціальна робота або фінансово-економічне спрямування тощо;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснює реалізацію заходів та програм, спрямованих на надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
2. Взаємодіє з іншими структурними підрозділами Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, громадянами та об’єднаннями громадян у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, міграційної служби, зайнятості, внутрішніх справ та іншими, недержавними організаціями з питань надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
3. Здійснює збирання, узагальнення та підсумковий аналіз інформації щодо надання соціальних послуг, рівня задоволеності населення соціальними послугами, потенційних та фактичних отримувачів соціальних послуг, суб’єктів, що надають соціальні послуги та території Святошинського району міста Києва.
4. Бере участь в організації і проведенні нарад, семінарів, робочих груп, пов’язаних з наданням соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
5. Здійснює підготовку аналітичних матеріалів та статистичної звітності з питань надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
6. Забезпечує у межах повноважень підготовку документів для проведення засідання комісії з оцінювання конкурсних пропозицій, що подаються недержавними надавачами соціальних послуг, щодо надання соціальних послуг за рахунок залучення бюджетних коштів.
7. Співпрацює з недержавними організаціями, службами та закладами, що надають соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
8. Розглядає звернення громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб,запити та звернення народних депутатів, запити та звернення народних депутатів, запити на інформацію з питань, що належать до компетенції відділу. Готує проекти відповідей.
9. Виконує інші завдання та доручення начальника відділу з питань, що відносяться до компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

25.03.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б
11.03.2021
18.03.2021
30.03.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація