Зачекайте
СЗ 10032021-001

начальник відділу координації надання соціальних послуг та гендерної рівності

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ координації надання соціальних послуг та гендерної рівності

Кваліфікаційні вимоги

ступень вищої освіти не нижче магістра, за напрямом: соціальне забезпечення, соціальна робота, соціологія;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування,
або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;
вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи відділу:
- забезпечення виконання завдань і функцій, поскладених на відділ;
- забезпечення виконання плану роботи відділу та плану роботи управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосуються роботи відділу;
- визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності працівників відділу, моніторинг їх виконання та проведення оцінювання результатів службової діяльності підпорядкованих працівників;
- погодження індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності працівників відділу та здійснення моніторингу за їх виконанням;
- здійснення контролю за виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку та виконавської дисципліни.
2. Забезпечення реалізації на території району державних цільових соціальних програм і здійснення заходів спрямованих на надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок.
3. Участь у підготовці пропозицій до комплексних регіональних програм спрямованих на надання соціальних послуг, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок.
4. Розроблення і подання на розгляд начальнику управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації пропозиції щодо бюджетних асигнувань спрямованих на надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, на компенсацію витрат суб’єктів, що надають соціальні послуги, на здійснення заходів щодо забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок.
5. Здійснення, відповідно до затвердженого кошторису витрат, реалізації на території району соціальних програм і проведення заходів спрямованих на надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок.
6. Визначення потреби населення району в соціальних послугах, підготовка та подання начальнику управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації пропозицій щодо організації надання у районі соціальних послуг відповідно до створення ефективної системи надання соціальних послуг. Виконує обов’язки відповідальної особи за здійснення оцінки потреб населення у соціальних послугах.
7. Забезпечення у межах повноважень організації соціального замовлення; участь в оцінюванні конкурсних пропозицій, що подаються недержавними суб’єктами, надавачами соціальних послуг, на надання соціальних послуг за рахунок залучення бюджетних коштів.
8. Здійснення методичного керівництва Центром у справах сім’ї та жінок «Родинний дім», співпрацю з Святошинським районним в місті Києві центром соціальних служб, Територіальним центром соціального обслуговування Святошинського району міста Києва, громадськими організаціями і благодійними фондами з питань надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
9. Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запити та звернення народних депутатів, запити на інформацію з питань надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, в межах компетенції відділу.
10. Координація роботи щодо надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок. Виконання інших завдань і доручень начальника управління з питань, що відносяться до компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6100 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

23.03.2021 09:00
м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б
10.03.2021
17.03.2021
25.03.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація