Зачекайте
УМС1902

Начальник управління молоді та спорту

Культура та спорт
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адмністрації

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: вища, ступінь вищої освіти – не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою: не потребує.

Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи управління: виконання повноважень керівника державної служби; розподіл обов’язків між працівниками та затвердження посадових інструкцій; розробка та подання на затвердження голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації положення про управління та затвердження положень про структурні підрозділи управління; планування роботи управління та її аналіз, забезпечення виконання покладених на управління завдань; сприяння створенню належних умов праці в управлінні та підвищенню рівня професійної компетенції державних службовців; контроль за дотриманням працівниками управління Закону України «Про державну службу» та інших актів законодавства з питань, що належать до компетенції управління, правил внутрішнього службового розпорядку; здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції;
2. Вжиття заходів щодо фінансового забезпечення роботи управління: подання на затвердження голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації проєкту кошторису та штатного розпису управління в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників управління; ефективне використання бюджетних коштів, розпорядником яких є управління та їх цільове використання;
3. Координація та контроль діяльності закладів, що належать до сфери управління Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, вжиття заходів з їх розвитку, навчально-методичного, фінансового, матеріально-технічного забезпечення: Централізованої системи підліткових клубів «Спорт для всіх»; Централізованої система підліткових клубів «Щасливе дитинство»; дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 2, № 17, № 25, № 26 м. Києва.
4. Забезпечення фінансування підпорядкованих Управлінню закладів: внесення пропозицій щодо обсягів бюджетного фінансування Закладів, аналіз їх використання; забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів, розпорядником яких є Управління; здійснення відповідно до затвердженого кошторису фінансування заходів і програм з питань реалізації молодіжної політики, фізичної культури та спорту; здійснення в установленому порядку фінансування Закладів, що підпорядковуються Управлінню.
5. Здійснення контролю за дотриманням організаціями фізкультурно-спортивної, молодіжної спрямованості законодавства з питань соціального захисту молоді, фізичної культури та спорту, стандартів спортивної класифікації, нормативів з фізичної культури та спорту.
6. Впровадження навчальних планів і програм, рекомендованих Мінмолодьспорту України. Організація в межах наданих повноважень спортивних змагань районного, міського та міжнародного рівнів
7. Розробка проєктів розпоряджень Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань реалізації наданих повноважень.
8. Видання у межах своєї компетенції наказів, організація і контроль їх виконання.
9. Забезпечення у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, захисту персональних даних; дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.
10. Забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд в установленому порядку у межах своєї компетенції запитів і звернень народних депутатів, депутатів відповідних місцевих рад, звернень громадян, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, з питань, які належать до компетенції Управління, здійснення особистого прийому громадян та вжиття відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 8150 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців».

Рівень заробітної плати

8150 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Вдовенко Юлія Михайлівна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 00:31

19.02.2021
22.02.2021
23.03.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація