Зачекайте
9_1902

Головний державний ревізор - інспектор

Фінанси
Головне управління ДПС у Чернівецькій області
Управління податкового аудиту
відділ планових перевірок

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра, за фахом, бажано, фінансово – економічного, юридичного, технічного, гуманітарного чи психологічного спрямування

вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Організація та проведення документальних планових (позапланових) перевірок платників податків у терміни, визначені Податковим кодексом України. Виявлення та аналіз порушень податкового законодавства.
2. Здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням, зокрема: виявлення під час документальних перевірок фактів проведення платниками податків контрольованих операцій, звіт про які не подано, не включення контрольованих операцій у звіти про КО, направлення до ДПС України повідомлень про виявлені контрольовані операції, звіт про які платниками податків не подано; проведення документальних перевірок з питань неподання документації з трансфертного ціноутворення; організація та проведення перевірок з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» під час здійснення контрольованих операцій.
3. Документування результатів перевірки на кожному етапі її проведення, зокрема, за допомогою підсистеми „Паспорт перевірки’ ІС „Податковий блок’.
4. Застосування штрафних (фінансових) санкцій за несвоєчасність подання звітності, встановленої законодавством, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, та за результатами проведення перевірок платників податків ( у межах компетенції)
5. Направлення власної кореспонденції відділу до інших підрозділів у автоматизованій системі електронного документообігу.
6. Розгляд листів СГ – юридичних осіб та формувань громадян, запитів громадян та надання відповідей на них в межах компетенції, складання протоколів про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб платників податків - юридичних осіб у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення за документальних перевірок.
7. Виконання інших завдань, визначених посадовою інструкцією, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку та норм етики поведінки державного службовця.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. На період відсутності основного працівника, що знаходиться у відпустці для догляду за дитиною

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5 500 гривень.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України
від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»
(із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
58013, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІВЦІ, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану


Карпушина Алла Дмитрівна
+38-(099)-367-8354
alla.lischuk@gmail.com

19.02.2021
24.02.2021
01.03.2021
19.02.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація