Зачекайте
8_1902

Заступник начальника відділу

Фінанси
Головне управління ДПС у Чернівецькій області
Управління податкового аудиту
відділ планових та позапланових перевірок оподаткування фізичних осіб

Кваліфікаційні вимоги

ступінь вищої освіти не нижче магістра, бажано, фінансово – економічного, юридичного, технічного, гуманітарного чи психологічного спрямування


Посадові обов’язки

1. Здійснення керівництва діяльністю та організація роботи структурного підрозділу відповідно до Регламенту ГУ ДПС та положення про структурний підрозділ.
2. Організація та проведення документальних планових (позапланових) перевірок платників податків у терміни, визначені податковим кодексом. Виявлення та аналіз порушень податкового законодавства.
3. Здійснення контролю за валютними операціями, своєчасністю проведення розрахунків та оподаткуванням у сфері ЗЕД, за дотриманням законодавства України.
4. Організація та проведення документальних перевірок суб’єктів господарювання щодо достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ, забезпечення внесення до інформаційної системи ДПС даних щодо результатів таких перевірок.
5. Документування результатів перевірки на кожному етапі її проведення, зокрема, за допомогою підсистеми „Паспорт перевірки’ ІС „Податковий блок’.
6. Застосування штрафних (фінансових) санкцій за несвоєчасність подання звітності, встановленої законодавством, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, та за результатами проведення перевірок платників податків ( у межах компетенції).
7. Складання протоколів про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб платників податків - юридичних осіб у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення за документальних перевірок.
8. Забезпечення додержання працівниками структурного підрозділу вимог нормативно-правових актів з питань державної служби, запобігання корупції, виконавської дисципліни; порядку ведення діловодства; правил внутрішнього службового (трудового) розпорядку; вимог нормативно-правових актів з охорони праці; правил пожежної безпеки.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6 700 гривень.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України
від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»
(із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

6700 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
58013, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІВЦІ, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану


Карпушина Алла Дмитрівна
+38-(099)-367-8354
alla.lischuk@gmail.com

19.02.2021
24.02.2021
19.02.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація