Зачекайте
7_1902

Заступник начальника відділу

Фінанси
Головне управління ДПС у Чернівецькій області
Управління податкового аудиту
відділ перевірок податкових агентів

Кваліфікаційні вимоги

ступінь вищої освіти не нижче магістра, бажано, фінансово – економічного, юридичного, технічного, гуманітарного чи психологічного спрямування


Посадові обов’язки

1. Здійснення керівництва діяльністю та організація роботи структурного підрозділу відповідно до Регламенту ГУ ДПС та положення про структурний підрозділ.
2. Організація та проведення документальних планових (позапланових) перевірок платників податків - податкових агентів у терміни, визначені податковим кодексом.
3. Здійснення контролю за валютними операціями, своєчасністю проведення розрахунків та оподаткуванням у сфері ЗЕД, за дотриманням законодавства України
4. Забезпечення організації та проведення, у межах компетенції, документальних перевірок платників податків, які здійснюються з метою контролю за дотриманням норм законодавства, проведення (участь у проведенні) за необхідності таких перевірок, зокрема: збір податкової інформації (щодо проведення розрахункових операцій, наявності ліцензії, дозвільних документів, тощо) за місцем розташування господарських об’єктів, складання актів перевірок та направлення їх результатів до відповідних територіальних органів ДПС для прийняття рішень про визначення сум податкових зобов’язань платників податків та винесення рішення про визначення сум грошового зобов’язання платника податків (податкового повідомлення – рішення або рішення про застосування фінансових санкцій за порушення законодавства, яке регулює відносини у сфері виробництва та обігу спирту, пального, алкогольних напоїв і тютюнових виробів).
5. Документування результатів перевірки на кожному етапі її проведення, зокрема, за допомогою підсистеми „Паспорт перевірки’ ІС „Податковий блок’.
6. Застосування штрафних (фінансових) санкцій за несвоєчасність подання звітності, встановленої законодавством, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, та за результатами проведення перевірок платників податків – податкових агентів ( у межах компетенції)
7. Визначення очікуваних надходжень платежів до бюджету та інших доходів державних фондів, що закріплені за підрозділом.
8. Забезпечення додержання працівниками структурного підрозділу вимог нормативно-правових актів з питань державної служби, запобігання корупції, виконавської дисципліни; порядку ведення діловодства; правил внутрішнього службового (трудового) розпорядку; вимог нормативно-правових актів з охорони праці; правил пожежної безпеки.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6 700 гривень.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України
від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»
(із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

6700 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
58013, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІВЦІ, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану


Карпушина Алла Дмитрівна
+38-(099)-367-8354
alla.lischuk@gmail.com

19.02.2021
24.02.2021
19.02.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація