Зачекайте
5_1902

Старший державний інспектор

Фінанси
Головне управління ДПС у Чернівецькій області
Управління податкового адміністрування фізичних осіб
Новоселицький відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра, за фахом, бажано, фінансово – економічного, юридичного, технічного, гуманітарного чи психологічного спрямування

вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Забезпечення своєчасного та повного нарахування та сплати податку на майно з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю (у т.ч. заява для застосування пільги)) та місцевих зборів з фізичних осіб (туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів).
2. Організація і контроль за реєстрацією та обліком платників податків забезпечення своєчасного проведення заходів та процедур, пов’язаних з припиненням (ліквідацією, реорганізацією) платників податків у межах компетенції; забезпечення у межах компетенції своєчасного внесення до інформаційної системи ДПС даних за результатами проведених заходів, пов’язаних з припиненням (ліквідацією, реорганізацією) платників податків, у тому числі перевірка повноти відображення та підтвердження інформації у відомостях про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати податків і зборів.
3. Застосування штрафних (фінансових) санкцій за несвоєчасність подання звітності, встановленої законодавством, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, та за результатами проведення перевірок платників податків.
4. Організація проведення камеральних перевірок юридичних та фізичних осіб у межах повноважень підрозділу.
5. Контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб; податків, зборів, внесків самозайнятими особами (зокрема рентної плати, екологічного податку); контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати акцизного податку платниками податків - фізичними особами – підприємцями.
6. Виконання інших завдань, визначених посадовою інструкцією, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку та норм етики поведінки державного службовця.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. На період відсутності основного працівника, що знаходиться у відпустці для догляду за дитиною

Умови оплати праці

осадовий оклад – 5 100 гривень.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України
від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»
(із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
58013, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІВЦІ, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану


Карпушина Алла Дмитрівна
+38-(099)-367-8354
alla.lischuk@gmail.com

19.02.2021
24.02.2021
01.03.2021
19.02.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація