Зачекайте
ГСБ0502

Головний спеціаліст-бухгалтер

Фінанси
Управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адмністрації
Управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
2. Досвід роботи: не потребує.
3. Вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою: не потребує

Посадові обов’язки

1. Забезпечення ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених Законом України ’Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні’, з урахуванням особливостей діяльності Управління.
2. Забезпечення виконання контрольних документів на основі даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності Управління.
3. Аналізування стану справ в системі оплати праці та здійснення розрахунків коштів на заробітну плату та перерахунків у разі її змін. Нарахування внесків на державне соціальне страхування, інших платежів та виплати, складання відповідних звітів.
4. Забезпечення дотримання порядку проведення розрахунків за товари, роботи та послуги, що закуповуються за бюджетні кошти, достовірність та правильність оформлення інформації, включеної до реєстрів бюджетних зобов’язань, та бюджетних фінансових зобов’язань, повноту та достовірність даних підтвердних документів, які формуються та подаються в процесі казначейського обслуговування..
5. Підготовка реєстрів змін кошторисів та планів асигнувань, підготовка до затвердження штатного розпису Управління.
6. Здійснення заходів щодо дотримання та підвищення рівня фінансово – бюджетної дисципліни Управління та підпорядкованих установ. Бере участь у проведенні інвентаризаційної роботи Управління.
7. Організація роботи відповідно до функціональних завдань Управління щодо розробки проектів програм, їх розділів, аналітичних матеріалів, планових показників, комплексних заходів, пропозицій, прогнозів розвитку та ін.
8. Розробка в межах компетенції наказів з основної діяльності Управління.
9. Забезпечення зберігання бухгалтерських документів, оформлення та передача до архіву оброблених первинних документів та облікових реєстрів, які є підставою для відображення у бухгалтерському обліку операцій в фінансовій діяльності Управління.
10. Здійснення інших повноважень, передбачених чинним законодавством.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців».

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Народіцький Максим Ігорович
+38-(044)-427-0530
rums.srda@kmda.gov.ua

23.01.2022 05:53

05.02.2021
08.02.2021
16.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація