Зачекайте
ТЕКО-05022021.2.1102

провідний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Збаразький районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Оформлення матеріалів з питань громадянства України, оформлення набуття громадянства України та їх скасування, підготовка відповідних документів на розгляд начальникові Управління ДМС України в Тернопільській області, а також виконання рішення Президента України з питань громадянства.
2. Оформлення матеріалів за клопотаннями громадян України про виїзд за кордон на постійне проживання, та у встановлені терміни направлення до УДМС України в Тернопільській області для прийняття рішень.
3. Забезпечення підготовки матеріалів про поновлення (у разі відсутності заяви про видачу паспорта) або невідцифрування заяви про видачу паспорта в базі ІП «Заява про видачу паспорта» ЄІАС УМП, із складенням висновку за результатами службової перевірки і за погодженням безпосереднього керівника направлення до управління для затвердження.
4. Забезпечення вимог діловодства щодо зберігання документів (архів) та знищення в установленому порядку документів, які створенні в результаті діяльності територіального підрозділу.
5. Виконання запитів, що надходять з територіальних органів та підрозділів ДМС та правоохоронних органів, державних організацій, установ, щодо ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України, виконання інших разових доручень начальника відділу.
6. Підготовка відповідей на звернення (запити, заяви, скарги) фізичних/юридичних осіб, адвокатські запиті в тому числі, які надходять із правоохоронних органів, органів прокуратури, органів судової влади, органів місцевого самоврядування з урахуванням діючого законодавства, тощо.
7. прийому та реєстрації вхідної кореспонденції, внутрішньої кореспонденції, яка надійшла до Збаразького РВ УДМС України в Тернопільській області, відправка вихідної кореспонденції адресатам. Здійснення ведення діловодства та архіву відповідно до встановлених правил. Забезпечення внесення документів до номенклатури справ в СЕД «Мегаполіс».
8. Внесення до ІП “Недійсні документи” ЄІАС УМП Єдиного державного демографічного реєстру інформації, про факт визнання недійсним, знищення, анулювання, паспорта громадянина України. Внесення у заявах про видачу паспорта громадянина України, який підлягає знищенню, у графі «Службові відмітки» дати та підстави його знищення.
9. Забезпечення складання звітності та надання у визначенні терміни до відповідних структурних підрозділів апарату за напрямками роботи.
10. Виконання інших разових доручень начальника відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5100 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5100 - 5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46001, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЗБАРАЗЬКИЙ РАЙОН, ЗБАРАЖ, вул. Богдана Хмельницького , 24


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

28.09.2021 10:53

05.02.2021
11.02.2021
24.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація