Зачекайте
ТЕКО-05022021.1.1102

спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Шумський районний сектор

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Виконання функції з прийняття документів, формування заяв-анкет, видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
2. Виконання функції з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а саме: розгляд заяв-анкет, здійснення ідентифікації осіб, забезпечення вчасного направлення заяв–анкет для прийняття рішення керівником відділу або уповноваженою ним особою.
3. Здійснення прийому та реєстрації вхідної кореспонденції, внутрішньої кореспонденції, яка надійшла до Шумського РС УДМС України в Тернопільській області, відправка вихідної кореспонденції адресатам. Здійснення ведення діловодства та архіву відповідно до встановлених правил. Забезпечення внесення документів до номенклатури справ в СЕД “Мегаполіс”.
4. Забезпечення вилучення, визнання недійсним (анулювання), передачі для знищення недійсних паспортних документів та у визначені терміни внесення інформації про визнання недійсних паспортних документів до ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП.
5. Здійснення прийому документів для надання адміністративних послуг іноземцям та особам без громадянства, які проживають на території Шумського району з продовження строку тимчасового перебування на території України та з надання дозволу на імміграцію в Україну.
6. Здійснення прийому документів, формування заяв-анкет щодо оформлення посвідки на тимчасове проживання, посвідки на постійне проживання іноземцям та особам без громадянства, передача їх у встановлені терміни до Управління ДМС України в Тернопільській області для прийняття рішення, видача посвідок на тимчасове проживання та посвідок на постійне проживання суб’єктам звернення.
7. Оформлення матеріалів за клопотаннями громадян України про виїзд за кордон на постійне проживання, та у встановлені терміни направлення до УДМС України в Тернопільській області для прийняття рішень.
8. Здійснює надання передбачених законодавством відомостей до державного реєстру виборців.
9. Приймає заяви від громадян про втрату або викрадення паспорта громадянина України у формі картки, формує справи та проводить перевірки по них.
10. Виконання інших разових доручень завідувача сектору.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4670 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

4670 - 4670 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46001, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ШУМСЬКИЙ РАЙОН, ШУМСЬК, вул. Українська, 47


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

20.09.2021 11:34

05.02.2021
11.02.2021
17.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація