Зачекайте
ВРП 0102

Головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі

Внутрішні справи
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Відділ обліку та розподілу житлової площі

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.
2. Досвід роботи не потребує.
3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Ведення діловодства згідно з Інструкцією з діловодства у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 вересня 2018 року № 1747.
2. Здійснення обліку вхідної та вихідної кореспонденції відділу, своєчасне подання її на розгляд начальнику відділу та ознайомлення виконавців, зазначених в резолюції начальника відділу з документами та контроль за своєчасним та якісним їх виконанням.
3. Складання номенклатури справ відділу та підготовка документації для передачі в архівний відділ на знищення та підготовка звітів про виконану роботу (річних).
4. Формування списків громадян Святошинського району, які бажають придбати житло за програмами молодіжне кредитування, «Доступне житло» (50, 60 та 70 відсотків) та складання протоколів засідань громадської комісії.
5. Прийом письмових звернень та необхідних документів для видачі ордерів на жилі приміщення в гуртожитках мешканцям, які постійно в них проживають, зареєстровані та перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов та подання на розгляд наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій та громадської комісії з житлових питань Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та видача ордерів.
6. Надання адміністративних послуг по видачі довідок про перебування у списках громадян, бажаючих взяти участь у програмах «Доступне житло (70х30 та 50х20х30).

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців».

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, проспект Перемоги, 97


Вдовенко Юлія Михайлівна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 01:38

01.02.2021
05.02.2021
12.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація