Зачекайте
ТЕКО01022021.0402

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Тернопільський міський відділ
сектор оформлення документів

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

1. Виконання функції з прийняття документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а саме: формування заяв-анкет, внесення до них відповідних відомостей, перевірка повноти поданих документів, відповідність їх оформлення вимогам чинного законодавства, правильність справляння платежів за отримання адміністративної послуги.
2. Виконання функції з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а саме, здійснення ідентифікації, підтвердження належності до громадянства України осіб, своєчасне прийняття рішень про оформлення / відмову в оформленні паспортних документів, забезпечення вчасного направлення заяв–анкет для затвердження рішення керівником відділу або уповноваженою ним особою.
3. Підтримка в межах компетенції функціонування Єдиного Державного Демографічного реєстру, зокрема внесення інформації про недійсність документів, що посвідчують особу чи її спеціальний статус.
4. Підготовка проектів актів про списання та знищення недійсних паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України.
5. Здійснення звірки інформації, внесеної до персоналізованого бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон та бланка паспорта громадянина України з відомостями, що містяться у заяві-анкеті, відомчій інформаційній системі ДМС. Із застосуванням засобів Реєстру проводить зчитування відомостей з безконтактного електронного носія, проставляє відмітки про прибуття документа засобами ЄІАС.
6. Готує проєкти рішень про відмову в оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.
7. Здійснює внесення до бази ІП ФМ «Недійсні документи» інформації про знищення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України згідно актів про знищення.
8. Надання послуг з питань оформлення кваліфікованого електронного підпису до паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
9. За зверненням заявників здійснює внесення змінної інформації до паспорта громадянина України у формі картки.
10. Здійснення постійної роботи з документами в системі електронного документообігу « MegapolisDocNet», реєстрація внутрішньої, вхідної та вихідної кореспонденції у секторі. Підготовка статистичних звітів за напрямками діяльності.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, за контрактом про проходження державної служби, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства або до дня фактичного виходу основного працівника.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);
надбавка за вислугу років, інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46000, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ТЕРНОПІЛЬ, вул. Коновальця, 6


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

20.09.2021 10:09

01.02.2021
04.02.2021
16.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація