Зачекайте
232389525205

Голова Державного космічного агентства України

Публічне адміністрування/ Державне управління
Державне космічне агентство України
Департамент по роботі з персоналом
відділ організації добору персоналу

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: ступінь вищої освіти — не нижче магістра.
2. Досвід роботи:
- загальний стаж роботи — не менше семи років;
- досвід роботи на посадах державної служби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у сфері космічної діяльності (наукові космічні дослідження, використання космічного простору, розроблення, виробництво, ремонт та технічне обслуговування, випробування, експлуатація, управління об’єктами космічної діяльності (у тому числі їх агрегатами та складовими частинами), забезпечення запуску, запуск та повернення космічних апаратів, їх складових частин з космічного простору на землю) — не менше трьох років.
3. Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою: володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

Посадові обов’язки

Здійснення повноважень керівника державної служби Державного космічного агентства України (далі – ДКА).
Реалізація державної політики у сфері космічної діяльності.
Узагальнення практики застосування законодавства з питань, що належать до сфери ДКА, розроблення пропозицій щодо його вдосконалення, підготовка проєктів законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та в установленому порядку подання їх на розгляд Віце-прем’єр-міністру України-Міністру з питань стратегічних галузей промисловості України.
Погодження проєктів законів, інших актів законодавства, які надходять на погодження від інших центральних органів виконавчої влади.
Забезпечення створення та експлуатації наземного і космічного сегментів супутникових систем зв’язку, мовлення та дистанційного зондування Землі, контролю і аналізу космічної обстановки, координатно-часового та навігаційного забезпечення.
Вжиття заходів до оперативного виявлення джерел небезпек, сприяння в межах своїх повноважень досягненню належного рівня надійності та ефективності систем державного управління в особливий період.
Здійснення міжнародного співробітництва та реалізації зовнішньої політики у межах своєї компетенції у сфері космічної діяльності.
Здійснення заходів щодо розроблення та функціонування Системи сертифікації космічної техніки України, забезпечення суб’єктів космічної діяльності в Україні необхідною нормативною документацією.
Забезпечення разом з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади експлуатації, підтримки та вдосконалення об’єктів космічної діяльності.
Забезпечення ефективного використання науково-технічного і виробничого потенціалу підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, та створення умови для впровадження космічних технологій у виробництво конкурентоспроможної продукції для потреб внутрішнього та зовнішнього ринку.
Здійснення інших повноважень, визначених законодавством України

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 29 400 гривень;
2) надбавка до посадового окладу за ранг - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

29400 грн.

Категорія посади

А

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01008, М.КИЇВ, вул. Михайла Грушевського, 12/2


Оганісян Ольга Володимирівна
+38-(044)-298-0868
o.ohanisian@mspu.gov.ua

21.10.2021 23:49

30.01.2021
02.02.2021
25.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація