Зачекайте
ВУП 2601

Головний спеціаліст відділу управління персоналом

Управління персоналом/ Розвиток Державної служби
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Відділ управління персоналом

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.
2. Досвід роботи не потребує.
3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснення планування професійного навчання державних службовців державної адміністрації; узагальнює потреби державних службовців у підготовці, спеціалізації та підвищенні кваліфікації і вносить відповідні пропозиції керівнику відділу; разом із державним службовцем підготовка індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності за результатами оцінювання його службової діяльності.
2. Ведення звітно-облікової документації, підготовка статистичної звітності з кадрових питань: аналіз кількісного та якісного складу державних службовців; звіт про кількісний склад державних службовців адміністрації за формами звітності КСДС (квартальна), затвердженими наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.10.2016 № 223, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2016 р. за № 1477/29607. Звіти до районного центру зайнятості: про попит на робочу силу, про заплановане та фактичне вивільнення працівників (у разі потреби); щомісячний звіт до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про наявність вакантних посад.
3. Розгляд пропозицій та підготовка документів щодо заохочення та нагородження державними нагородами, заохочувальними відзнаками Київського міського голови, державної адміністрації, ведення відповідного обліку.
4. Підготовка проєктів розпоряджень державної адміністрації, наказів апарату державної адміністрації з питань управління персоналом: про відрядження, заохочення персоналу державної адміністрації та інших працівників згідно з поданнями, тощо.
5. Розгляд, за дорученням начальника відділу, звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань управління персоналом; організація доступу до публічної інформації (отримання, розгляд, реєстрація та опрацювання в межах компетенції відділу).
6. Проведення, у межах компетенції, разом з іншими структурними підрозділами, роботи щодо укладання, продовження строку дії, розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я (комунальних некомерційних підприємств), що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління державної адміністрації; участь у здійсненні заходів з перевірки виконання умов контрактів у порядку, встановленому законодавством.
7. Підготовка та подання на затвердження номенклатури справ відділу на наступний рік, щорічних та щомісячних планів роботи відділу, оформлення і видача довідок з місця роботи, службового посвідчення працівникам.
8. Ведення діловодства відділу: оформлення архіву відділу згідно з номенклатурою справ та чинним законодавством; збереження, використання та списання бланків адміністрації (розпорядження, листи, Подяка голови, Почесна грамота); заповнення, облік і зберігання особових справ (особових карток) працівників апарату державної адміністрації, керівників структурних підрозділів державної адміністрації з правом юридичної особи та керівників підприємств, закладів охорони здоров’я (комунальних некомерційних підприємств), що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління державної адміністрації.
9. Надання консультативної допомоги з питань управління персоналом керівникам структурних підрозділів державної адміністрації.
10. Участь у перевірці дотримання вимог законодавства про працю та державну службу, правил внутрішнього службового розпорядку в апараті державної адміністрації.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців».

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, проспект Перемоги, 97


Вдовенко Юлія Михайлівна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

26.01.2022 00:51

26.01.2021
29.01.2021
08.02.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація