Зачекайте
№ЯРДА9035240239797

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області
Святошинський районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
Без вимог до досвіду роботи
Вільне володіння державною мовою
Без вимог до володіння іноземною мовою

Посадові обов’язки

1. За дорученням керівництва розглядає кореспонденцію, звернення фізичних та юридичних осіб, що надходять до Святошинського районного відділу.
2. Надає начальнику або заступнику районного відділу пропозиції щодо планування роботи відділу.
3. За дорученням керівництва готує доповідні записки, довідки, аналітичні матеріали та інші документи у межах компетенції.
4. Розглядає кореспонденцію, звернення фізичних осіб з питань оформлення паспорта громадянина України, уклеювання фотокарток, обмін паспорта, видачі паспортів замість утрачених або викрадених (у формі картки).
5. За дорученням керівництва районного відділу готує доповідні записки, довідки, аналітичні матеріали та інші документи з питань оформлення паспорта громадянина України.
6. Здійснює в межах своєї компетенції прийом документів у фізичних осіб з питань оформлення паспорта громадянина України у формі картки, уклеювання фотокарток, обмін паспорта, видачі паспортів замість утрачених або викрадених,проводить процедуру встановлення особи у межах своєї компетенції.
7. Здійснює заходи, перевірки щодо ідентифікації особи та встановлення належності до громадянства України по прийнятим матеріалам, передбачені законодавством, необхідні для прийняття рішення про видачу паспорта громадянина України у формі картки.
8. Здійснює інші правозастосовні повноваження на основі й на виконання законодавства України.
9. Перевіряє повноту та правильність зібраних матеріалів по документуванню паспортом громадянина України у формі картки замість втрачених, формує справ по втраті паспорта громадянина України, реєструє їх та відповідно до термінів, визначених законодавством, готує матеріали керівництву відділу для прийняття рішення про видачу паспорта громадянина України у формі картки.
10. Відповідно до Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» (3781-21), а також доручень правоохоронних органів працює з відомостями з грифом секретності «Таємно» та «Цілком таємно».

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Надбавка за вислугу років у розмірі визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15» від 15.01.2020 № 16.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
02152, М.КИЇВ, вул. Березняківська, 4 а


Малуха Вікторія Вікторівна
+38-(044)-271-9395
kyiv_hr@dmsu.gov.ua

20.01.2021
22.01.2021
01.02.2021
20.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація