Зачекайте
ДРАП1923

начальник відділу у справах осіб з інвалідністю управління соціальних гарантій

Соціальна сфера
Департамент розвитку адмінстративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації
Департамент розвитку адмінстративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років,
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Керівництво та організація роботи відділу:
- забезпечення виконання покладених на відділ завдань щодо участі у реалізації державної політики з питань забезпечення: житлом пільгових категорій громадян; організації оздоровлення осіб з інвалідністю, а також виплати грошових компенсацій замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян; технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення; забезпеченням осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, автомобілями. Участь в організації роботи щодо визнання автомобілів та вантажів до 3 тонн гуманітарною допомогою. Забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю;
- розробка проектів законодавчих і нормативних актів, окремих положень комплексних державних програм з питань, що належать до компетенції відділу. Готує рішення за напрямами діяльності відділу у межах наданих повноважень;
здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками відділу правил внутрішнього трудового та службового розпорядку.
Регулює роботу відділу щодо його ефективної взаємодії з іншими підрозділами, суміжними сферами, науковими організаціями, провідними експертами з питань, що стосуються діяльності відділу.
Аналізує стан і тенденції розвитку за напрямом, що належить до компетенції відділу, вносить пропозиції щодо усунення негативних та закріплення позитивних тенденцій.
Організовує, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень від виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, громадян.
Подає пропозиції керівництву департаменту про призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників відділу, своєчасне заміщення вакансій, заохочення та накладання стягнень, сприяє підвищенню кваліфікації працівників.
Координує роботу відділу з іншими відділами та управліннями облдержадміністрації, райдержадміністраціями, виконкомами міських рад міст обласного, підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до компетенції відділу.
Організовує та координує роботу відділу щодо складання і подання в установленому порядку оперативної, щомісячної, щоквартальної звітності та оперативної інформації.
Здійснює контроль за ефективним і цільовим використанням відповідних бюджетних коштів у межах визначених повноважень.
Організовує роботу щодо розгляду звернень громадян з питань компетенції відділу.
Бере участь у підготовці та проведенні семінарів з працівниками структурних підрозділів соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 7050 гривень, надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України ’Про державну службу’, постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’ (зі змінами)

Рівень заробітної плати

7050 - 8500 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
33028, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., РІВНЕ, Словацького, 1


Андрощук Мирослава Володимирівна
+38-(036)-226-6517
mir@rv.gov.ua

19.01.2021
22.01.2021
22.01.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація