Зачекайте
1/14/2021

Адміністратор територіального сервісного центру № 4841 (на правах відділу, м. Миколаїв) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області (філія ГСЦ МВС)

Внутрішні справи
Головний сервісний центр МВС - 40109173
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Миколаївській області (філія ГСЦ МВС)
Територіальний сервісний центр № 4841 (на правах відділу, м. Миколаїв) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області (філія ГСЦ МВС)

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра, бакалавра
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Надає адміністративні послуги з дотриманням визначеного діючим законодавством порядку та консультацій громадянам з питань надання послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС:
- проводить державну реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку транспортних засобів;
- здійснює діяльність по видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами;
- вносить інформацію про осіб позбавлених права керувати транспортними засобами до Єдиного державного реєстру МВС, забезпечує зберігання посвідчення водія у разі позбавлення особи права на керування транспортним засобом та копій документів про позбавлення спеціального права, а також його повернення після закінчення строку позбавлення та успішного складання іспитів;
- приймає документи від фізичних та юридичних осіб щодо замовлення індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, їх відпрацювання та направлення до ГСЦ МВС;
- вносить інформацію до Єдиного державного реєстру ТЗ;
- оформляє, видачу та облік дозволів на встановлення та використання на транспортних засобах спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього та автожовтого (оранжевого) кольорів;
- оформляє, видачу/продовження та облік свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;
- взаємодіє (по територіальності обслуговування) з працівниками Центрів надання адміністративних послуг ОМС з питань надання сервісних послуг громадянам, відповідно до положень Узгоджених рішень;
- опрацьовує заяви, які надійшли через Електронний кабінет водія, замовника послуг (внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру ТЗ, заміна посвідчення водія) та заяв на верифікацію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія, надісланих через застосунок «ДІЯ».
Здійснює:
- обстеження відповідності обладнання транспортних засобів спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями нормам і стандартам;
- перевірку відповідності транспортних засобів вимогам ДОПНВ;
- обстеження, обліку, контролю та постійного моніторингу діяльності закладів, що проводять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, своєчасне внесення відповідної інформації в бази даних;
- облік підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери;
- розгляд звернень і запитів, заяв і скарг громадян, опрацювання іншої службової документації, а також звернень, запитів громадян, правоохоронних та інших органів влади, підприємств, установ, організацій різних форм власності, адвокатів, нотаріусів щодо надання інформації з Єдиного державного реєстру ТЗ та Єдиного державного реєстру МВС.
Приймає документи від громадян на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості, або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України; їх опрацювання та видача довідок.
Вносить до Єдиного державного реєстру ТЗ інформації про накладення або зняття встановлених у визначеному законодавством порядку обмежень щодо транспортних засобів або їх власників.
Веде встановлену звітно-облікову документацію, підготовку відповідної звітності з питань реєстраційно-екзаменаційної діяльності та роботи ТСЦ.
Забезпечує, відповідно до законодавства та в межах компетенції, захист інформації з обмеженим доступом.
Запобігає доступу третіх осіб до ввірених йому для роботи персонального ім’я користувача та паролю доступу до відповідних реєстрів та баз даних.
Здійснює облік і зберігання бланків суворої звітності, номерних знаків протягом робочого дня та передачу їх на зберігання до архіву ТСЦ.
Персонально відповідає за збереження отриманої печатки адміністратора ТСЦ та унеможливлення її використання іншими особами.
Персонально відповідає за ввічливе та коректне ставлення до громадян, недопущення неділових стосунків, порушень антикорупційного законодавства.
Формує справи (групування виконаних документів у справи відповідно до номенклатури справ, складання внутрішнього опису, оформлення справи).
Виконує інші функції відповідно до покладених на ТСЦ завдань.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн
Надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
54010, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., МИКОЛАЇВ, ЗАВОДСЬКИЙ, провулок Транспортний, 1а/1


Батько Мар’ян Миколайович
+38-(051)-253-1436
skz_rsc_nik@ukr.net

19.01.2021
22.01.2021
08.02.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація