Зачекайте
2/16/2021

Адміністратор територіального сервісного центру № 5342 (на правах відділу, м. Кременчук) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС)

Внутрішні справи
Головний сервісний центр МВС - 40109173
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС)
Територіальний сервісний центр № 5342 (на правах відділу, м. Кременчук) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Надання адміністративних послуг у межах компетенції МВС з дотриманням визначеного діючим законодавством порядку та консультацій громадянам з питань надання послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС. Контроль за дотриманням ввічливого та коректного ставлення до громадян, недопущення неділових стосунків, порушень антикорупційного законодавства.
Проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів відповідно до вимог діючого законодавства:
- здійснення прийому документів від фізичних та юридичних осіб щодо реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів;
- здійснення комплексу заходів, пов’язаних з перевіркою документів, які стали підставою для здійснення реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку, а також відсутності будь-яких обмежень, звіркою ідентифікаційних номерів складових частин, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків;
- внесення інформації до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, відповідальність за повне та правильне її внесення;
- засвідчення оформлених та укладених в ТСЦ МВС договорів, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортні засоби;
- проведення перевірок за відповідними реєстрами та базами даних;
- контроль правильності сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) з власників транспортних засобів під час реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів у ТСЦ МВС, відповідальність за відповідність внесення вартості сплати за послуги, повноту та правильність відшкодування вартості бланків реєстраційних документів та номерних знаків;
- систематизація відомостей щодо проведених реєстраційних операцій для подання податкових декларацій;
- здійснення заходів з установлення відповідності конструкцій транспортних засобів обов’язковим вимогам правил, нормативів і стандартів України. Проведення огляду транспортних засобів для здійснення процедури їх переобладнання.
Взаємодія з фахівцями експертної служби МВС під час здійснення комплексу заходів із проведення державної реєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортних засобів.
Здійснення своєчасної підготовки запитів (електронних запитів), відповідей на запити (електронні запити) ТСЦ МВС щодо підтвердження реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів.
Здійснення видачі та обміну національного й міжнародного посвідчень водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії та внесення інформації до Єдиного державного реєстру МВС.
Прийом документів від фізичних та юридичних осіб щодо замовлення індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, здійснення їх відпрацювання та направлення до ГСЦ МВС; розгляд документів щодо перезакріплення індивідуальних номерних знаків транспортних засобів та здійснення їх відпрацювання. Внесення інформації до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, відповідальність за повне та правильне її внесення.
Ведення прийому документів від громадян на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості, або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України; їх опрацювання і видача довідок.
Здійснення опрацювання заяв на верифікацію свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, надісланих через застосунок «ДІЯ»; внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.
Видача дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності.
У визначеному законодавством порядку здійснення видачі свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів:
За дорученням безпосереднього керівника розгляд звернень і запитів громадян, опрацювання іншої службової документації, а також звернень та запитів громадян, правоохоронних та інших органів влади, підприємств, установ та організацій різних форм власності, адвокатів, нотаріусів щодо надання інформації з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та Єдиного державного реєстру МВС.
Забезпечення відповідно до законодавства в межах компетенції захисту інформації з обмеженим доступом; зберігання в таємниці та стороннього користування ввіреного для роботи персонального ім’я користувача та паролю доступу до відповідних реєстрів та баз даних.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн
Надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
39631, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРЕМЕНЧУК, АВТОЗАВОДСЬКИЙ, вул. Проїзд 40 років ДАІ, буд. 3


Садовська Оксана Олегівна
+38-(053)-259-0736
hr_pol@hsc.gov.ua

19.01.2021
22.01.2021
15.02.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація