Зачекайте
9065274539985

Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення

Право / Правознавство
Управління Державної міграційної служби України у Волинській області
Сектор юридичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Вища юридична освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Представляти у встановленому законодавством порядку УДМС України у Волинській області в судах, органах державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях під час розгляду питань і спорів у межах наданих йому повноважень.
2. Підготовка проєктів відповідей за результатами розгляду звернень громадян, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.
3. Розгляд претензійно-позовних матеріалів, що надходять до УДМС України у Волинській області та підготовка проєктів процесуальних документів.
4. Розробка проєктів аналітичних та статистичних довідок за результатами ведення претензійно-позовної роботи в УДМС України у Волинській області.
5. Ведення роботи, пов’язаної з укладанням договорів (контрактів), участь у їх підготовці, давати правову оцінку проєктам таких договорів (контрактів), пропозицій та зауважень.
6. Підготовка та подання у визначені терміни статистичної звітності.
7.Здійснювати у відповідності до затвердженої номенклатури справ сектору формування судових справ та документів. Здійснювати облік актів законодавства та міжнародних договорів, забезпечувати підтримання їх у контрольному стані та зберігання.
8.Надання методичної та практичної допомоги працівникам.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, за контрактом проходження державної служби, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства або до дня фактичного виходу з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5 500 грн, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, інші доплати та премії відповідно до статей 50,52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
43025, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул.Градний Узвіз, 4


Михальчук Марія Ігорівна
+38-(050)-209-6496
lt_hr@dmsu.gov.ua

12.04.2021 19:32

19.01.2021
25.01.2021
03.02.2021
19.01.2021

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація